Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha 13. vagyok és...

Mit tegyek ha 13. vagyok és egy lány tetszik nekem de nem merem neki meg mondani mert félek hogy vissza utasít?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg neki,ha visszautasít,akkor kapja be az én faszom!
2013. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

13.? Miben?

Ha nagyképű szolis, sminkelt iphones lány akkor biztos hogy visszautasít

2013. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát először is beszélgess vele, ne mondd meg neki egyből. Először teremts egy kis hangulatot magatok köré. Ne legyél gyerekes, mert azt egyik se szereti, magyarán ne úgy mutasd ki, hogy piszkálod meg ilyenek. Mikor ott vagy és beszélgetsz legyél komoly, mint a végbélgyulladás. Aztán pár hét után elmondhatod neki, hogy tetszik és addigra már mindketten oldottabbak lesztek.
2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lassan közeledj hozzá :) Először hagyd, hogy jobban megismerjen/megszeressen.
2013. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mondd meg neki, hogy milyen jól főzöl, és ha azt mondja, hogy a kutyája finomabbat csinál, akkor töröld le magad gyk-ről, és regisztrálj újra szärszakács néven... ezt a kérdést is már túl sokszor tették fel...
2013. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!