Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szánalmas vagyok, ha folyton...

Szánalmas vagyok, ha folyton arról álmodom és ebben reménykedem, hogy?

Figyelt kérdés
egy lány végre helyesnek lát engem és vonzódni kezd hozzám és összejövök vele végre. Egy olyan lányra vágyom, aki vékony, pici, mint én és kedves, megértő, értelmes, kicsit lökött, pimasz, de tud komoly is lenni ha kell, szeret hülyéskedni, nevetgélni, van humorérzéke, imád szexelni, de hűséges emellett. Eddig sajnos csak olyan lányok mondtták ki nekem, hogy helyes vagyok, akik nekem nem jöttek be, akiken látszott, hogy csak tartaléknak használnak, amíg nem veszi őket észre egy jobb fiú, mint én. Ezek a lányok nem kellettek a fiúknak és emiatt már mindenféle fiúval járnának. Nekem ez így nem jó, főleg, hogy nem érzek vonzalmat sem az ilyen lányok iránt, mert pont úgy néznek ki, akik nem az eseteim, pedig nagyon sok lány tetszik nekem külsőre, de jellemre elég sok a defektes sajnos. :/

2013. jún. 20. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas! Nem vagy egyedül! :(
2013. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb srác erről álmodik. Hidd el van ilyen lány! :)
2013. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, főleg ha teszel is érte, hogy ne csak álom maradjon.
2013. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, szánalmas vagy.
2013. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Túlságosan is sok időt és energiát áldozta már így is erre, de az igazit sehol sem találom, sajnos. Mindenfelé sekélyes lányok, aki tetszik az belül üres, aki nem tetszik az meg jófej, csak nem vonz. :/
2013. jún. 20. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi, én nem te vagyok?
2013. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!