Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek aranyos, ha így...

Szerintetek aranyos, ha így köszönök egy lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki bejön és karatézik. Ha úgy köszönök neki akár facebook-on,akár máshol,hogy "Osu,hogy van az én karate sensei-em" ? (sensei-mester). Mindig megtaláljuk a közös témát,amin el tudunk hülyéskedni. Én Judo-zok és sokat beszélgetünk harcművészetekről és sok minden másról. Valami ötlet,hogy hogyan közeledjek felé ? Élőben most nem fog menni,mert közel egy városnyi hely választ el minket és sok dolgom van. Egyet mondok: A ház körül kell dolgozni,meg a többi dolog,amit meg kell csinálni..
2013. jún. 21. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz.
2013. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt ne, nagyon gáz. XD
2013. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

neeeeeeeeeeeeeeeee ...

sírva fakardok rajtad.

2013. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kruse ***** válasza:

Hát ez de aranyos :D

Vidám, humoros pasi lehetsz :)

Kérd meg, hogy oktasson kicsit karatéból, mert érdekel az is, de csak úgy kíváncsiságból...

Vagy: Szeretnél Osuzni egyet? :D

2013. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát őő. Nem tudom bejönne-e a lánynak. Ha olyan típusú akkor igen, de ha nem akkor hülyének fog nézni :D. Nem tudom, olyan furcsa :D
2013. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Osu még oké, de a karate senseit nem kellene erőltetni. Egyszer talán bejátszhatod, de ha sokszor köszönsz így, az hamar idegesítővé válik...
2013. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha Judo-zol akkor miért is vagy te kyokushinkai?
2013. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
-.-" Jééé valahogy bejött neki... Én oktatom őt,2 danom lesz.... Azért vagyok Kyokushinkai,mert az volt az első sportom.. És tetszett neki.. A válasz : Meoow <3
2013. jún. 21. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!