Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ennyire képmutatók az...

Miért ennyire képmutatók az emberek?

Figyelt kérdés
A jelenség nem újkeletű, mégis mostanság figyeltem fel rá, hogy az emberek többsége vagy nagyon nagyra tartja magát vagy túlkompenzál, és kizárólag szépekkel hajlandó ismerkedni. Ha a másik fél visszautasítja (kulturált módon), akkor rögtön azzal jönnek, hogy milyen felszínes/sekélyes, csak a külső számít neki. Először is kérdem én, őket mi is fogta meg, csak nem a külső, másodszor ha valaki nem tud és/vagy nem akar azért tenni, hogy vonzóbb legyen, milyen alapon várja el, hogy felkeltse az általa preferált 'típus' figyelmét. Nem azt mondom, hogy állítsunk fel egy kasztrendszert, ahol tilos az átjárás, de egyszerűbb lenne, ha mindenki reálisan mérné fel a lehetőségeit. Tudom, hogy a külső nem minden, viszont sokat számít, ezt ne tagadjuk, a szexualitás része az embereknek, csak megsértődni meg kifogásokat gyártani könnyebb.

2013. jún. 21. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert sok a hülye,azért.

Aki logikus,az meg ritka.Pl én az vagyok,és azért tudok csajozni is,de ha elutasítanak,akkor nem sértődöm meg.Persze rosszul esik,de nem nagyon.

Szóval a többség ilyen,mint amit leírtál,de nem mindenki.

2013. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért érzed az evolúciós fejlődést


két millió éve még az szaporodott akiben volt elég intelligencia, ravaszság, erő, ügyesség, leleményesség a túléléshez


manapság az a páva amelyiknek szebben csillog a tolla

2013. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen igaz, adj egy sportos jó pasira egy nem tul divatos ruhát, már nem is lesz nő aki ránéz, vagy vegyél le egy divatosan felöltözött nőröl mindent és meglátod hogy 20 évesen lóg a segge, lóg a melle és olyan mint egy telesz*rt buvárruha.
2013. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!