Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti a magányt hogy viselitek...

Ti a magányt hogy viselitek el a nyáron lányok, fiúk?

Figyelt kérdés
Nem rég összeveszte két legjobb barátommal, így magamra maradtam, csak pár netes haverom van, de velük a táv miatt esélytelen a közös programok szervezése. Ráadásul barátnő is jó lenne most, hiányzik egy aranyos, jófej csaj az életemből. De a legrosszabb, ez a tehetetlenség itthon már szétunom magam. :/

2013. jún. 21. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem vagyok magányos, de mikor az voltam, akkor inkább lehetőségnek fogtam fel. Csajozni nyáron a legjobb/legkönnyebb.
2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
talán mentás limonádéval :)
2013. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehezen.De meglesz a jogsim hamarosan, még a nyáron lemegyek a Balatonra, de oda is lánnyal lenne jó menni, aki pedig nincs, úgyhogy megint maradnak a haverok.
2013. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól, nézzem a sorozataim.:D
2013. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha egyedül vagyok én tanulni szoktam, ismeretterjesztő filmeket nézek, olvasok, focizok stb szóval nem igazán szoktam unatkozni :-) Találj magadnak valami hobbit ;-)
2013. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz, adhatok tanàcsokat, mikor én éreztem így, nekem is segítettek.
2013. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Magányos nem vagyok, viszont ez lesz 7 éve az első nyaram egyedül. Az én ismerőseim nagy része is szerte az országban él, neten tartjuk a kapcsolatot. Örülök nekik, mert tényleg jó ismerősök, csak ugye itt helyben nincs kivel elmenni erre-arra.

Meg kell nézni, hogy a közelben milyen programok vannak és akár elmenni egyedül is moziba vagy egy koncertre. Vagy próbálj ki valamit, amit eddig sosem, lehet épp ott fogsz találkozni azzal a lánnyal, aki később a barátnőd lesz :)

2013. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek, mint te, mondjuk mindig találok magamnak elfoglaltságot, meg ugye ott a munka is, szóval egyedül sem unatkozom, de annyi mindent programot el tudnék képzelni, de mindet csak párosával jó, egy barátnővel. (Haverokat igazán nem is nagyon akarok, mert eddig mindegyikben csalódtam, de egy barátnő jól jönne, azon még úgy sem volt 26 éves korom ellenére.)
2013. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Elfoglalom magam. Hétköznap úgyis dolgozom, hétvégéken meg olvasok, filmet nézek, takarítok, sportolok, strandolok, sétálok vagy ami éppen eszembe jut.
2013. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én alapból szeretek egyedül lenni.Meg most dolgozom is,úgyhogy lefoglalom magam.
2013. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!