Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, fogadjam el a...

Mit tegyek, fogadjam el a sorsom vagy küzdjek ellene?

Figyelt kérdés
Az van, hogy minden jel szerint csak átlagos, cuki fiúka vagyok, nem egy hűde helyes, izmos, férfias adonisz vadállat, amire mnden vonzó lány vágyik. Egyelőre semmi pénzem sincs, hogy legalább kigyúrjam magam. Azon gondolkozom, hogy most adjam fel, fogadjam el, hogy mondjuk csak ilyen nem vonzó, kövér barátnőm lehet például vagy küzdjek a sorsom ellen és próbálkozzak szép lányoknál, de hogyna, ha folton elutasítanak a külsőmet látva, tényleg csak akkor lehet vonzó barátnőm, ha kigyúrt törpévé válok, vagy így vékony alacsony gyerekként is lehet sikerem, ha igen, hogyan? Sok ronda fejű csávót látok szép lánnyal, de úgy tudom, ők elég agresszív állatok, ki is vannak gyúrva többnyire, nekem a rossz fiús élet nem tetszik, nem hiszem, hogy menne nekem a balhézás folyton, főleg ilyen kis pici testben, de mivel arcra nem nézek ki valami, hű de jól, főleg, mivel nagy orrom van és elállő füleim, meg kisfiús arcvonásaim, így valószínűleg csak a kigyúrt életmód marad nekem, ha vonzó lányt akarok vagy beletörődök, hogy cak olyan lány jönne velem össze, akire rá sem néznek a fiúk. Bár úgy néznék ki, mint Justin Bieber, akkor imádnának a lányok, de így... :(
2013. jún. 21. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább a személyiségedre kellene rágyúrj kicsit. Nem tudom, hogy van-e csaj aki olyan srácot keres aki magát a cuki jelzővel illeti.


A másik meg, hogy ne forduljon meg a fejedben, hogy feladsz valamit csak azért amiért negatív tapasztalataid vannak de érdekel a dolog.

2013. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány kilós vagy?Tudtad, hogy a testépítő étkezés még olcsóbb is mint a szokványos kajálás?Milyen magas vagy?Korod?Hagyd a pi.csába a személyiségedre gyúrás ratyernyák szövegeket.Kezdj el edzeni!Szóval?
2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogy olvastam a leírást, három dolog jutott eszembe:

1: ez kamu. Valaki vicceskedni akart, csak nem jött össze.

2: HÁNY ÉVES VAGY?! Istenem, ez a gondolkodásmód még annyira gyerekes! Pontosan azért nézel ki gyereknek, mert az vagy. Tessék elfogadni és matchboxszal játszani, nem csajozni!

3: Ha ez az egész igaz, tényleg komolyan átgondolt és megfontolt kérdés, akkor nálad valami nagyon nincs rendben. Ha lesz barátnőd, nehogy má' az legyen a lényeg, hogy másoknak tetsszen! Annyira gusztustalan ez a felfogás. A nő nem trófea, hogy mutogasd! A mai felfogás undorítóan lesarkít mindent. Mi van akkor, ha jön egy lány, akiért bármit megtennél, de a haverjaidnak nem tetszik, mert csak 70/B a melltartómérete?


Először rakd helyre az önképedet és utána a nőkhöz való viszonyodat!


Addig meg játssz magaddal!

2013. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!