Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok a hűségre!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok a hűségre! Miért van ez? Küzdjek saját vágyaim ellen, vagy fogadjam el, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy naponta cserélek barátot, vagy hogy mindenkivel összefekszem. Ha van egy barátom, és szeretem, akkor ő az első, érzelmileg nagyon kötődöm hozzá, de mindig akad olyan, aki megtetszik, akár külsőleg, akár azért, mert jó vele beszélgetni, és sok esetben elcsattan egy-két csók is. Több nem. Szükségem van arra, hogy "valaki más is akarjon" - viszont az, ahogy ezekre a kisebb kalandokra gondolok, teljesen más, mint ahogy a hivatalos páromra; utóbbi sokkal mélyebben érdekel, mint bárki más, fontosabb is. Én nem vagyok féltékeny típus, épp ezért nem lenne problémám azzal, ha a barátom is csinálna néha ilyeneket. De ilyen még nem volt, és mindig miattam lett vége minden kapcsolatomnak.
2010. nov. 7. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen hölgyeknek ajánlom a világ legősibb mesterségét.
2010. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
a barlangrajzot?XD
2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmaddal van gond,ha állandó igazolásokat keresel arra, hogy igen, jó csaj vagy, másnak is kellesz. Olvass önértékelési problémákról könyveket, vagy keress egy pszichológust.
2010. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
bazz XD te sem lehetsz valami értelmes ember XD nem a barlangrajzra utalt :P inkább az utca sarokra
2010. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte lehetek? Átérzem a problémád, mert én is ilyen vagyok. Legalábbis gondolatban, csókig még nem jutottam csak flörtig úgy hogy volt barátom de el tudom képzelni magamról..

Amúgy ha már az önértékelési problémánál tartunk, lehet benne valami. Nem akarok egoistának tűnni, de most 10ből 9 srác azt mondja rám h szép vagyok de senkinek nem tudok hinni mert évekig azzal b*szogattak általánosban hogy ilyen meg olyan ronda vagyok. Igaz azóta sokat változtam külsőre (is) de nagyon nehéz elhinni hogy szépnek találnak és nekem jólesik ez az önigazolás.. :S :( A sok év után amikor csak azt kaptam hogy milyen ragyás vagyok meg egy tehén.. -.-"

2010. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
AZ utolsó olyan mint én. Teljesen, már már abnormálisan. Nem hiszem el!!!!!!!!!
2010. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha majd valakit igazán szeretni fogsz, nem lesz szükséged ilyen apró húzásokra ahhoz, hogy igazold magadat, mert megelégszel azzal a ténnyel, hogy a párod nagyon szeret és te is őt.


Nem, nem valami romantikus filmből csöppentem ide, csak tudom, milyen úgy élni, hogy vagy valakivel, azt hiszed szereted, de mindig találsz valakit, aki szebb és jobb.


Aztán majd jön valaki, akinél nem találsz jobbat, mert ő a tökéletes számodra, mert őt nagyon szereted, és egyszer csak megtanulsz hűséges lenni.


Majd, ha egyszer odabent is felnősz, megérted, és már nem fogsz hülyének nézni, amiért itt ömlengek neked a szerelemről.


Élvezd a szabadságot, és ne akard magad mindenképpen lekötni, hogyha majd eljön az ideje, ne érezd azt, hogy mindvégig be voltál zárva.

2010. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én küzdenék, senkinek nem kell ilyen társ.
2010. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!