Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hiába a facebook a legjöbb...

Hiába a facebook a legjöbb környékbeli lány elérő bázis, mégsem akarnak ott a lányok ismerkedni? Akkor hol tudnék megismerkedni egy aranyos, kedves, bájos lánnyal én, aki nem egy nagy társasági arc és eléggé önbizalomhiányos is vagyok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a könyvtárba, oda a normális lányok járnak. Vagy a strandra, egy nyári táborba, stb. Mindenképpen mozdulj ki, csak úgy fognak észrevenni a lányok.
2013. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A facebook nem társkereső, viszont van számos honlap, ami az, ilyesmivel ott próbálkozz, ha csak neten megy.

De előre szólok, hogy ilyen önbizalomhiányos hozzáállással hiába próbálkozol, szóval első körben kapd össze magad egy kicsit (biztos van, amihez értesz, ha nincs akkor pedig ideje találnod ilyen dolgot... attól jön az önbizalom is idővel.. na meg alapból is hasznodra válik).

Személyesen kell egyébként ismerkedni, bármilyen nehéz is.

2013. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, személyesen is csináltam már, mit gondoltok miért mentem át facebookra? mert belefáradtam, hogy élőben is csak azzal jönnek, hogy van pasijuk vagy olyan lekezelően, lenézően bánnak velem. Tisztelet kivételnek, bár az sem sok volt és persze volt pasijuk, miért is ne lenne...
2013. jún. 22. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
De személyesen még mindig sokkal könnyebb jó benyomást kelteni, mint egy levéllel facebookon...
2013. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mara4 válasza:
Én a párombat Badoon ismertem meg már egy éve együtt vagyunk, mindenesetre ha interneten ismerkedsz jól gondold meg kivel akarsz személyes kapcsolatot létesíteni. Ha pedig eldöntötted mindenképp találkozz a kiszemelttel. :)
2013. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!