Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti szeretitek ha egy...

Lányok, ti szeretitek ha egy férfi nem beszél sokat, jól néz ki, vicces, és érzéki, de néha lecsap rátok?

Figyelt kérdés

Alapvetően magam kb egy ilyen állatkához tudnám hasonlítani:

[link]


Nem látszik rajtam semmi érzelem, csak annyi hogy sokat mosolygok.

Alapvetően rideg vagyok, csak akkor nyitom ki "szám" amikor kell, de akkor mindent meg tudnék tenni valakiért, és úgy megpuhul a szyvem hogy bárkit felfalok. :D



#szellem #oroszlán #robot #érzékiség #nyugodtság #csapás #nincsnagybeszélőke #szeretem az epret
2013. jún. 22. 17:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak ahoz hogy lecsapjak, igazából az szükséges, hogy a másik fél keltsen fel engem, és éreztesse velem hogy finom falat. :D
2013. jún. 22. 18:00
 2/13 anonim ***** válasza:
he? xD
2013. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"szeretem az epret" :DDD

Na jó, nyomás ezt kitölteni, és annak függvényében megpróbálom értelmezni a leírtál(ha már neked nem sikerült;D):DDDDD

lelektanitipusok.net/tesztek/teszt_94

2013. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kicsi csendesebb srácokat

Előny ha tetszik külsőleg

Imádom ha van humora, és mindig megnevettet

Tetszik ha romantikus, gyengéd

Tetszik ha udvarolgat


A válasz:


Igen.

2013. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hehe jófej lehetsz kérdező!De biztos bőven 25 alatt fogadjunk....
2013. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
NEM!Nekem fontos,hogy el tudjak beszélgetni a sráccal!Az se jó,ha rideg vagy,ilyen pasi nem keltené fel az érdeklődésem!A pasi aki tetszik-okos,humoros,minden korosztállyal elvan,szóval az idősebbekkel is el tud dumálni,szereti a gyerekeket,közvetlen,barátságos!Az egész arca bizalomgerjesztő,s derűs!Nem gyáva,nem lusta a munkához,türelmes!Hah,egy igazi szőke herceg(tényleg az:D)Nem beképzelt,s szerintem nem kezd ki az első jött-ment csajjal,szóval hűséges,a ráadás hogy helyes is!Ritka egy gyöngyszem!Úgye nem pesti vagy?Korod?
2013. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem pesti vagyok, és igen 25 alatt vagyok, de nem túl sokkal.

én amúgy idősebbekkel jobban el tudok dumálni,szeretem a gyerekeket,közvetlen,barátságos is vagyok. Nem vagyok gyáva,sem lusta a semmihez,türelmes vagyok, addig csinálok valami amíg el nem érem.


megcsináltam azt a tesztet is:

I S F P

81% 54% 60% 66%

2013. jún. 23. 00:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ez már jobban hangzik,csak nem értem,hogy miért vagy rideg?
2013. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnél az tuti:)
2013. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De amúgy mi van, ha "felébresztem az alvó oroszlánt"?:D
2013. jún. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!