Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti szeretitek ha egy...

Lányok, ti szeretitek ha egy férfi nem beszél sokat, jól néz ki, vicces, és érzéki, de néha lecsap rátok?

Figyelt kérdés

Alapvetően magam kb egy ilyen állatkához tudnám hasonlítani:

[link]


Nem látszik rajtam semmi érzelem, csak annyi hogy sokat mosolygok.

Alapvetően rideg vagyok, csak akkor nyitom ki "szám" amikor kell, de akkor mindent meg tudnék tenni valakiért, és úgy megpuhul a szyvem hogy bárkit felfalok. :D



#szellem #oroszlán #robot #érzékiség #nyugodtság #csapás #nincsnagybeszélőke #szeretem az epret
2013. jún. 22. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

Egyébként én is szeretem az epret:D

Kösz, hogy kitöltötted, bár sajna mégsem tudok vele mit kezdeni nagyon, ISFP ismerősömről nem tudok, hogy lenne.

Azért mégegyszer kösz!

2013. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

utolsó, ha lett volna ISFP ismerősöd mi lett volna? Akkor belém szerelmesedtél volna? :D Vagy hozzá hasonlítottál volna? :)


Amúgy amiket ír az oldal az kajakra úgy van, bár szerintem részben a válaszaim olvasztotta bele a szövegbe, vagy nem tudom. :D

2013. jún. 23. 21:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 17/f... :DDDDD
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!