Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiatal...

Én vagyok az egyetlen fiatal a magyar társadalomban, aki egyértelműen igazolja, hogy a magyar kasztrendeszer igenis létezik a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Az összes szép lány rondának nevezett, akiknél bepróbálkoztam vagy egyértelműen, érdekes arckifejezéssel, undorral jeleztek, hogy nem vagyok a esete és kopjak le. Ezután gondoltam egyet és kipróbáltam, hogy vajoan a nem vonzó lányok is így reagálnak-e? Nos nagy részben igen, még a túlsúlyos, egy fiú rajongóval sem rendelkező lányok között is voltak olyanok, akik külsőmet látva azt mondták, hogy ne kíváncsiak rám többet, mondjuk úgy szó nélkül tiltotta egy kettő, mások csak nem válaszolak soha többet, emberszámba sem vettek, ahogy ez alányoknál már annyira bevett szokás jó módukban. De találtam pár nem vonzó lányt, aki azt mondta helyes vagyok, persze nem mondanám, hogy hú, de lelkesen voltak, talán egy-kettő akinek már midnegy ki csak fiú legyen, na azok jöttek minden hülyeséggel, hogy végre együtt legyünk, persze a táv közbe szólt, lévén ezek többnyire facebookon zajlott kísérletek voltak, ritkán kint a városban, de azt inkáb ba szép lányokkal, bár két kövér lány ott is a pofámba röhögött, mintha ők értékes szépségek lennének. Szóval több éves terepbeli tapasztalataim után én már tudom, hogy létezik a kasztrendszer, csúny a csúnyához, szép a széphez való. Én nem vagyok így boldog, ezért úgy döntöttem prostizni fogok, a pénzemért legalább szexelhetek olyannal is, akihez tudok vonzódni, éljenek a prostik!

2013. jún. 22. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

végig sem olvasom mert

a vagy olyan tényeket közölsz amit midnenki tud

b álltlaánositasz mint mindenki

c épp most kosaraztak ki és most jól lehuzod az egészet "savanyu a szőlő alapon"

2013. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Ezt eddig is tudta mindenki rajtad kívül
2013. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj csak, szerinted rajtad kívül mindenki hülye, és csak Te tudod az igazságot? Nem lehet, hogy Te gondolkozol rosszul? Miért nem éled inkább az életet, ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken filozofálsz?
2013. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Attól, mert egy irtózatosan ronda, visszataszító, lúzer vagy, még nem fogod igazolni a kasztrendszer létezését.
2013. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nem újdonság eddig is így volt.
2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Ezt mindenki tudja, semmi új nincs a nap alatt, ahogy ezt már előttem megmondták.
2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Egy jó tanács személyes tapasztalatból mondom

Legyél milliomos!

ugyanis bármilyen ronda is vagy legyél 200kg elhajt minden csaj de ha van lóvéd akkor nyerő vagy minddnél ez a lényeg nem a kasztrendszer mellesleg a prostiást is megértem mert lehet több kedvességet kapsz tőllük még ha fizetni kell is érte mint a legtöbb nőtöl

2013. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jesszum pepi!
2013. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A további életcélom az lesz, hogy megkeserítem a szép, kegyetlen lányok életét, hadd szenvedjenek már ők is kicsit az életben, én sosem fogok becsicskulni egynek sem! Sőt egy csúnya lány sokkal érteékesebb a szememben a több éves tapasztalatiam után még így is, hogy nem vagyok képes vonzódni hozzájuk! A szép lányok szexen kívül semmi másra sem jók tapastzalatim sezrint, épp ezért kell prostizni járni, végülis egyre megy, ha már a szép lányok belül úgyis olyan üresek tapasztalataim szerint és kegyetlenek is.
2013. jún. 22. 19:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Áhháá! LEbuktál! Te vagy a tömeggyilkos Szíriusz Blekk?
2013. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!