Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy egy meleg...

Lehetséges, hogy egy meleg fiú szexmentes alibi kapcsolatban éljen egy nővel? Hol keressek ilyen lányt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Persze, Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán kapcsolata is ilyen volt.
2013. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy az ismerősi körben is :D Nem merte haverom felvállalni szülők előtt, így baráti társaságból megkért egy csajt, hogy menjen el családi programokra :D Mármint "mutatóba" :D A csaj meg elég laza volt ehhez, nem zavarta :)
2013. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Vállald fel, hogy milyen a beállítottságod, aki miatt kevesebbnek tart, az annyit is ér...
2013. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nálam kicsit más a helyzet, bár mutatóba is jó lenne egy lány, de én szeretnék kapcsolatot és családot is, de szexuálisan egyszerűen nem vonzanak, próbáltam, tudom. Viszont a pasikkal meg egyszerűen nem tudok érzelmileg dűlőre jutni, de a velük meg kívánom a szexet.
2013. jún. 23. 10:26
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy család alapítás szempontjából! Hát azért az már keményebb dió...

A nők alapjáraton igénylik a szeretetet, és kötődést...hogy csak úgy random szüljön Neked valaki...nem tudom :( Ilyenről nem hallottam :S

2013. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nincs olyan idiota aki ebbe belemenjen......ha mar eleg ferfinek erzed magadat a seggbekukihoz, akkor miert nem vagyeleg ferfi hogyelmondd nekik??? Mekkora luzer puhapots vagy
2013. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én mutatóban benne vagyok ilyenben, de ha családot akarnék, akkor nem
2013. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Szexmentes,alibi kapcsolat.Hogyan valósul meg a szex egy nővel,ha nem kívánod a nőket?A gyerekhez testi kapcsolat szükséges.Ezen gondolkoztál már?Én már belefutottam az életem során 2 meleg pasiba is.Nem látszottak melegnek,csak a szex az nem működött.Amikor végre elmondták,hogy mi a szitu én fizikai rosszullétet éreztem és azonnali agymosásra szerettem volna menni.Jobb ha rögtön az elején tisztázod ezeet a dolgokat.De előbb ismerd meg,hogy milyen embernek is tartod a lányt.A gyereked anja lesz,talán?
2013. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát a gyerek kérdés azt hiszem megoldható sok féle képen, főleg a mai világban.

Nagyon szeretet hiányos vagyok és úgy érzem, azt a fajta törődést egy pasitól sosem tudnám megkapni, viszont a hagyományos férfi szerepkör meg abszolút nem vonz, nem vagyok jó benne és nem is érzem magam annak. Egy nagyon mély érzelmi barátságot el tudnék képzelni, ami már szerelem közeli, volt is ilyenem, csak vége lett.

2013. jún. 24. 17:03
 10/19 anonim ***** válasza:

itt vagyoook:DD


20/L

2013. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!