Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, mit tegyek?...

Tetszik egy lány, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytársam már egy éve, de nem merem neki megmondani, azóta volt két csajom is, de mindegyikben őt kerestem, de nem hiszem hogy velem járna. Végülis mindenki azt mondja neki hogy csúnya meg ilyenek, de én nagyon szeretem. Hogy mondjam el neki? Normális válaszokat kérek!
2013. jún. 24. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha kétszer be tudtál csajozni akkor ezt is megtudod tenni..
2013. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pláne ha ocsmány.
2013. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy könnyebb akkor először beszélgessetek facebook-on (gondolom van) többet és ha jól elbeszélgettek már akkor hívd el valahova (meleg miatt mondjuk fagyizni). Ha elmegy veled akkor onnan nyert ügyed lehet :) Hány évesek vagytok,ha szabad megkérdeznem? Sok sikert :)

16L

2013. jún. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szó nélkül farkald meg. nem kell neki magyarázkodni, tudni fogja miről van szó
2013. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 ő is meg én is.
2013. jún. 24. 09:19
 6/7 anonim válasza:
facebookon írj neki beszélgess vele,bókolj aztán találkozzatok és legyél határozott
2013. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LittleFairy: válasza:
A lányok nem szeretik a beszari fiúkat! :DDDDD
2013. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!