Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoktól kérdezném. Milyen...

Lányoktól kérdezném. Milyen jeleket adtok ha tetszik nektek egy srác?

Figyelt kérdés
2 nappal ez előtt, egy buszra várva láttam meg őt. Tüneményes jelenség, elcsavarta a fejem oda-vissza(nem fizikailag). Nem mertem kezdeményezni. Amikor felszálltunk a velem szemközti sorba ült. Kb. 6an lehettünk azon a buszon szóval akárhova ülhetett volna. Az lenne itt a kérdés, hogy azért ült oda mert bejöttem neki, vagy csak én gondolkodom túl ezt az egészet? Személy szerint csak akkor csinálnék ilyet ha tetszik az illető és alaposabban szemügyre szeretném venni.

2013. jún. 23. 21:44
 1/7 anonim válasza:
A lányok java része nem ilyen bátor szerintem. Inkább ülne távolabb és szemezne veled. Persze mindig akadnak kivételek.
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ez azért még messze nem egyértelmű. Nem vetted észre hogy figyelne?
2013. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nagyon bátor lány, az biztos. Szerintem tetszhettél neki. Én nagyszàjù, barátkozós, "haver" lány vagyok, de amikor egy fiù, (aki igazán tetszik ) a közelemben van teljesen elpirulok és vigyorgok össze-vissza... :)
2013. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha észrevetted esetleg, hogy néz, akkor egyértlemű, hogy tetszettél neki :) de szerintem annyiból, hogy odaült, nem lehet megállapítani :) Legközelebb kezdeményezz :)
2013. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fogok is, és reménykedem, hogy azért tette mert kölcsönös volt a vonzalom :) ma például ugyan ez volt a szitu, 5en voltunk a buszon kb. és pont mögém ült. de ebben benne van az is hogy túlkomplikálom a dolgot, de lehet az is hogy a közelmúltban jöttem rá hogy nem lehet egyedül leélni ezt az életet és bátrabban megnézem magamnak a lányokat :) akárhogy is van kösz a válaszokat
2013. jún. 24. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ülj mellé!
2013. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos a többi helyre odahugyoztak :D
2013. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!