Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Járnátok nálatok...

Lányok! Járnátok nálatok alacsonyabb sráccal?

Figyelt kérdés

Egy olyan 1cm és 10cm közötti mértekülönbségre gondolok.

Nem zavarna titeket, vagy esetleg magát a fiút?



2013. jún. 24. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
engem zavarna, bár nálam alacsonyabb pasi nem hiszem, hogy van :P
2013. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt nálam kb. 5 cm-vel alacsonyabb barátom...Úgy konkrétan nem zavart, max nem vettem fel magassarkút, amikor együtt mentünk valahova.
2013. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
19%
en nem jarnek :( nekem kifejezetten a magas pasik tetszenek. a mostani parom is 190 folott van (en 167 vagyok)
2013. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem mivel én 172 cm vagyok nekem 10 cm-el legyen több mivel sok magassarkúm van és kell a magas pasi hozzá
2013. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
nem, ez mindig is mániám volt hogy egy pasi legyen magas. Engem az zavart ha majdnem egy magasak avgyunk, volt pát iylen randim nem is lett belőle semmi. Mindenkinek van valami dilije nekem ez volt. A másik hogy én 160cm vagyok igy nem hiszem hogy yolan nagy kérés hogy egy pasi legyne nálam jóval magasabb. Még ha magassarkút veszek fel akkor is. A férjem 185cm körül van, ez pont ideális. A legalacsonyabb barátom 177 körül volt az még épp belefért. Viszont sok lány van akit nem érdekel ez, vagy aki magasabb az elfogadja hogy ez van ritka a 2 m körüli pasi és örl ha olyat talál aki nem alacsonyabb nála. Föleg itthon azért egyáltalán nem olyan magagasak a pasik.
2013. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
ha jófej akkor nem zavarna :)
2013. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem zavarna.


Múltkor voltam egy buliba és ott láttam egy srácot aki kb. a szemöldökömig ért de olyan kisugárzása volt, hogy huh. Őszintén ha őt nem zavarja akkor engem miért zavarjon.

EZ lehet kicsit betegesen fog hangzani de lehet, hogy kicsit örülnék is neki. Mármint alapjáraton én is alacsony vagyok és nem nagyon szoktam alacsonyabb emberekkel találkozni így olyankor kicsit örülök neki.

2013. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsi, de engem zavarna... nem tudom miért, de nem tudnék úgy nézni rá. Nem undorodom, csak zavar..
2013. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna.. de nem szeretem a nagyon magas fiúkat se. Nekem az ideális magasság 170-185cm között lenne.

165cm vagyok

16/L

2013. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem egy kicsit zavarna, de ha tényleg szerelem, egy idő után nem tűnik fel. :)
2013. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!