Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kereshetek meg egy...

Hogyan kereshetek meg egy idegent az interneten?

Figyelt kérdés

A Balatonon megismerkedtem egy sráccal. Hülyültünk, dumáltunk, szemeztünk, de sajnos mielőtt hazajöttünk a Balcsiról nem tudtunk többet dumálni.. Úgy érzem beleszerettem, és csak a becenevét tudom, meg hogy hol lakik. Már hetek óta keresem Facebookon, mindenhol, és nem találom. Milyen tippeket tudtok amivel meg tudom őt keresni? FONTOS LENNE!


14/L



2013. jún. 24. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a tegnapi gyulai srác?
2013. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kivagy?:D
2013. jún. 24. 09:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, rá gondoltam..
2013. jún. 24. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja nem, senki, nem ismerem, csak olvastam tegnap, hogy részletes leírást adtál róla, még eszembe is volt, hogy itt lakik akkor a közelben, de nem ismerem amúgy.
2013. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közelben? :o Akkor esetleg nincs ott valami ismerősöd vagy valaki aki tudja hogy ki ő?
2013. jún. 24. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostmár nincs, volt egy rokonom ott, de ő is ideköltözött 2 éve, viszont nincs egy korosztályban az említett fiúval, úgyhogy nem hiszem, hogy ennyiből felismerné.
2013. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!