Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szokása a fiatal, tini...

Miért szokása a fiatal, tini lányoknak főleg a kedves, rendes fiúkat emberszámba sem venni és sokszor elég durván elutasítania, kigúnyolnia?

Figyelt kérdés
Mert én annyi ilyet tapasztalok, hogy kezdek járjönni, hog a rossz fiúnak kell lenni dolgo nem egy hülyeség, tényleg van benne valami. Bár szerintem nálam az is gond, hogy aranyos, kisfiús arcom van és a testem sem egy nagy darab állat típusba tartozik. Emiatt eddig csak nagyon pici lányoknak jötte be, két ilyen 150-155 centis, aranyos lánynak tetszettem csak bulikban, de a többség rondának tart meg nyominak, mert jó fiú vagyok és nem rossz. Még részegen is csak haverkodni tudok nem balhézni.
2013. jún. 24. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Miért szokása a sok önsajnálo tini fiunak általánositania...?
2013. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondá a ronda srác aki nem lehet bunkó és vicces mert leszólnák hogy "ilyen fejjel mit pattogsz?"...
2013. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kedves lányok is megkapják ugyanezt! Tapasztalat.. :/
2013. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez fordítva is működik..Azok a lányok akik ilyenek akkor ők nem kedvesek..Gonoszok..Sokkal jobbat érdemelsz..
2013. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy csúnyának tartanak, nem azért van mert jó fiú vagy, folyton ezzel jönnek hogy akkor bunkóvà válnak. Nincs rosszabb egy csúnya ràadàsul bunkó fiúnál, ezzel csak azt érnèd el hogy mèg kevesebb lány èrdeklődne.
2013. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megnyugtatlak a 20-30 éves korosztály sem sokkal jobb. Ráadásul nekik sokkal nagyobb az arcuk is, általában a semmire.
2013. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell általánositani.nem minden lány olyan.. hány éves vagy és milyen magas hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak?merre fele laksz?lehet hogy olyanoknál probálkozol akiknél esélytelen és pont olyanoknál nem akiknél lenne is esélyed
2013. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!