Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hatalmas hátrányomat hogyan...

Hatalmas hátrányomat hogyan tudnám előnnyé kovácsolni, ha a mai fiatal, tini csajok iszonyat felszínesek, pedig állítólag a magamfajta srácok csak nekik jönnek be?

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok, huszonéves, de mindenki 16-17-nek néz max általában. Olyan genetikai adottságaim vannak, amken változtatni sem tudok, így marad ez a kisfiús, fiatalos külső, így érthető, ha a korombeli lányok nem tudnak hozzám vonzódni, hiszen úgy néznek ki mellettem mint egy vénasszony, míg én a kisöccsük, de egyes esetekben, ahogy egy 30 éves nő is mondta a fia lehetnék. Úgy látszik nincs ebből nekem semmi előnyöm, még egy sört sem tudok úgy venni, hogy ne kérnének személyit, ahol még nem ismernek. A csajok lenéznek és kerülnek, mert nem is vagyok egy nagy darab férfiállat, genetikai okok miatt, ugye ezért is vagyok ilyen fiatalos. Eddig csak 13 éves kislányoknak tetszettem, akikkel nyílván nem akartam semmit sem csinálni.

2013. jún. 9. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a nőket a pénzen kívül más nem nagyon érdekli, azt javaslom, legyen rengeteg lóvéd, és vegyél hozzá sportkocsit is. Így annyi csajod lesz záros határidőn belül, hogy még meg is unod őket...
2013. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Sajnos engem is simán 17-nek néznek, pedig valójában 23 vagyok. A legrosszabb az egészben, hogy még javítani sem tudok rajta, mert az arcszőrzetem sem erős, nem is igen fog már változni sokat, hiszen hova már. Persze mindig azt mondják, hogy örülj, mert később a hasznodra válik, hogy fiatalnak tűnsz, de könyörgöm, 35-40 évesen a fenét sem fogja érdekelni, hogy 20-nak nézek ki. Én sem vagyok nagydarab, gyerekarcom van és természetesen engem sem üldöznek a lányok, legtöbb szóba sem áll velem. Bár én ebből problémát nem csinálok, ha egy lány az alapján ítél, ahogyan kinézek (mármint hogy kisfiúsan), akkor megette az egészet a fene, pedig ugyancsak éretten gondolkozom és legtöbb ismerősöm/barátom 25-40 éves korosztályban mozog. Add magadat, ne próbálj más lenni, mert azzal nemcsak magadat, hanem a környezetedet is becsapod. A huszonéves lányokat meg ne vedd alapul, mert 5-10 éve még "nő"-nek nevezték őket, manapság még most is úgy viselkednek, mint a 16-17 éves lányok.
2013. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2

Respect bro!

2013. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!