Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen kikészít, hogy a...

Teljesen kikészít, hogy a lányok folyton elégedetlenek a külsőmmel, meglátják a képem és eltűnnek, hát így sosem lesz barátnőm, én miért nem vagyok jó egyiknek sem?

Figyelt kérdés
El vagyok már nagyon kenődve. Mindig igyekeztem felturbózni magam, többféle kéept is csináltam meg vettem új ruhákat, cipőt, de úgy látszik az arcommal van bajuk leginkább. :(
2013. jún. 24. 21:22
 1/10 Zakathol ***** válasza:
93%
Az élet kemény.
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
es erre megis milyen megoldast varsz a valaszokbol?mi ertelme van az iylen kerdeseknek?
2013. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csinálok egy weboldalt az ilyen kérdéseknek, és mindegyikhez csak bek ell linkelni...
2013. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
majd csak jön egy, akinek jó leszl
2013. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

mert rossz csajoknál próbálkozol.

egy dolog, hogy tudod magadról hogy csúnya vagy, de te mégsem a "csúnya" lányoknál próbálkozol.

gondolom elvárod, hogy ha nem is szép, de átlagos arca legyen, meg nőies teste, ne egy bálna stb stb...

látod ez a baj. add le az igényeidet, és lesz barátnőd :)

2013. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerek valakit akivel ugyan ez volt ... és találkozott egy olyan lánnyal aki nem a kölseje miatt szereti ... és a lány k* rva dögös :D
2013. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
en ismerek egy embert, akinek 15 bableveses bogreje van
2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
evolúció! természetes kiválasztódás! sorry bro!
2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Tuti, hogy nem csak a külsőddel van gond. Ez a siránkozás pl számomra sokkal negatív, mint mondjuk az, hogy nem valaki nem kifejezetten helyes. Ez az önsajnálat borzalmas...
2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez az önsajnálat is a nők miatt van! Minden rossz a nők miatt van, nők miatt lesz néhány lelkileg gyenge tinédzser srác öngyilkos, a bibliában is a ringyó Éva evett először az almából.
2013. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!