Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek a cuki, aranyos típusú fiúk jönnek be inkább a nagy darab, helyes, adonisz típussal szemben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ritkább, hogy valakinek a magamfajta jöjjön be, de akármilyen hihetetlen én már a selejtes külsőm ellenére is több lánynak is bejöttem, de mostanság elég magányos vagyok, akár csak haverkodás céljából is szívesen ismerkednék lányokkal, aztán majd alakulnak a dolgok. :D

2013. jún. 25. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez télleg ugyanaz a gyerek...
2013. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj innen.
2013. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ugye alacsony is vagy ?
2013. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
van kecskéd ?:D
2013. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Korod?:)

Amúgy nekem pont ez a típus jön be,szóval,ha gondolod írhatsz!:3

2013. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jaj ne már megint te?
2013. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

cuki és aranyos ez minden csak nem selejt! :D

a nagydarab helyes pasik azok akik hiába helyesek mindig lehet találni egy nála helyesebbett a cuki pasik viszont jobban megfognak egy nőt :)

2013. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
A csajok adatokkal akarnak járni, nem férfiakkal. Legyen ilyen, legyen olyan. Legyen magasabb, mert azt hallottam, olvastam, és azt hiszem, hogy ez az én vágyam. Ne ismerjem fel, hogy befolyásolva vagyok, mert én NŐ vagyok akinek minden jár ALNYZI jogon. Igen, boruljatok le elém!!!!!!44
2013. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az aranyos a legjobb:3 de nem kérek privátot és nem ismerkedem, csak vélemény:D
2013. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha választani kell, akkor én is cuki, aranyos fiút választanám. Egy adonisz mellett úgy érezném, mintha a háttérbe lennék szorítva, mintha elnyomna maga mellett. Ne kérdezd miért...

Azért a cukiságot se vigye túlzásba, aki nem természetéből adódóan az, hanem rátesz még pár lapáttal, azt már ellenzem.

19/L

2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!