Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről kezdjek el vele beszélge...

Miről kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy lányt ismerősnek. Ő vissza is igazolt. Hogy írjak rá? Vagy miről,hogy kezdjek el vele beszélgetni?

Annyit tudok róla hogy ugyan abba a suliba járunk és van pár közös ismerősünk.. Ennyi.

Ezek a sablon kérdések nem gázak? Mi a hobbid, kedvenc zene stb..?

Ti hogy kezdenétek el a beszélgetést?:)

Légyszi segítsetek fontos lenne nagyon:/


2013. jún. 25. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te is aláírtad a rezsicsökkentést?
2013. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan kezdhetsz a sablonkérdésekkel.
2013. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos de, a sablonos dumák nagyon gázak. Én inkább a személyes megszólítás javasolnám, tekintettel arra, hogy fészbukos "ráírásokból" nem túl gyakran szövődnek szerelmek. Amielőtt megszólítod, tudj meg egy kicsit többet róla. Pl, ha fényképész, akkor olyan dumát dolgozz ki, amiben jelentős érdeklődést/utálatot mutatsz a fényképészet iránt. Az egész dolog kulcsa az, hogy érzelmi reakciót válts ki a lányból, így nem csak egy átlagos lúzer leszel aki leszólította. Amiket nagyon kerülj el: "van barátod?", fiús témák, "ne haragudj, hogy leszólítottalak"...
2013. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj üzit, menet közben tudok segíteni.
2013. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!