Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy ruhatárossal? (hosszú, de szükségem van segítségre nagyon! )

Figyelt kérdés

Az egyik plázában az egyik ruhatáros srác nagyon megtetszett (naponta váltogatják egymást a ruhatárosok, egyszerre csak egyikük van ott). Már december óta ha megyek, és ő is ott van, remegő gyomorral kérek tőle szekrénykulcsot vagy adom oda neki a kabátom... Nagyon jóképű, mosolygós, kedves, szimpatikus, és néhány alkalommal mintha láttam volna, hogy mikor azt hiszi, nem figyelek, lopva ő is engem néz (persze ez nem biztos). Mindig kedvesen mosolyog is rám, de beszélgetésbe még soha nem elegyedtünk, mert ebbe a plázába sose egyedül megyek, hanem mindig ott van velem az anyám :S néha az apám, ami ugye nem sokkal jobb. Én 17 vagyok, a srácot olyan 20-21-22-nek tippelném. Lehet, hogy tetszem neki (általában tetszeni szoktam a fiúknak), csak mivel az anyám (/apám) mindig ott van, ha odamegyek, nem mer rám nézni se.

A nevét nem tudom, hogy mikor dolgozik pontosan, azt sem, csak, hogy meg akarom ismerni. Ha tegyük fel odamegyek egyedül, pont egy olyan napon, amikor ő dolgozik, hogyan kezdhetnék beszélgetést vele?

L/16



2013. jún. 15. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer 16, egyszer 17 vagy? :D

Amúgy nem is tudom, nehéz helyzetben lehetsz, megértelek... Nekem ezek a véletlenszerű dolgok szimpatizálnak, pl ejtsd el véletlenül a kabátod, vagy érj hozzá a kezéhez, jelezz neki.:) De lehet, hogy van barátnője... Nem gondolod?:) Ki tudja.

2013. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Júliusban leszek 17 :) össze-vissza mondom, bocsi, fel se tűnt :D

de, sajna lehet, hogy van barátnője :(:( de annak nagyon nem örülnék :(

Valami beszédtémára gondoltam. De jókat írtál végül is, köszi!:)

2013. jún. 16. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, nem voltam túlságosan képben. Hát akkor kezdetnek mondjuk rákérdezhetnél, hogy nem unalmas-e egész nap ott álldogálni és kabátokat beszedni. :) Bár ez eléggé eldöntendő kérdés, egy igen/nem-et kapsz, ha nem bőbeszédű...

Esetleg lehetne az, hogy megkérdezed, valahol lehet-e jelentkezni ilyen állásra, mert téged érdekelne (persze lehet, hogy nem, de na :D). Erre csak mond valamit, és ebbe belementek, aztán kicsit más vizekre terelődhet a téma. Bár mondom ezt én, aki nem mer leszólítani senkit, várja a kezdeményezést. :D

Remélem sikerül neked:))

2013. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!