Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha egy lányt megláttok...

Fiúk! Ha egy lányt megláttok az utcán, tetszik is, és nézitek is, akkor utána miért nem léptek, ha látjátok, hogy a lánynak is szimpik vagytok?

Figyelt kérdés

Párszor már ez előfordult velem és nem vagyok híve a "kezdeményezzen a lány" elvnek. Az zavar titeket, ha pl a barátnőivel van a lány?

16L



2013. jún. 26. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ad egyértelmű jeleket. A zöldséges kofa is mosolyog rám mégsem akarja, hogy megrépázzam. :D
2013. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akk leírnád hogy neked mi az "egyértelmű jel"?
2013. jún. 26. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint a szél:

Mondjuk egyértelműen néz és mosolyog, esetleg kacsinthat is egyet vagy nem nagy művészet, ha int egyet. :D

2013. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem baromi zavaró ha a barátnőivel van.

amúgy egyértelmű jel: ránézel, rámosolyogsz, végigméred. vagy szemezzetek.

én ilyenkor már lépni szoktam :P persze ha egyedül van :D

2013. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oks. Köszi a válaszokat (persze jöhet még).

Szóval többet járjak egyedül :P

2013. jún. 26. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
szerintem mutasd meg a melleidet neki azt csak észre kell hogy vegye!
2013. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem szoktam ilyen esetben lépni, mert az asszony leszedné a heréim és a kezembe adná... pedig kedvem az még csak lenne is:)
2013. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi 1, feldobtad a délutánom :DDDD



a kérdésre pedig- mert fura fejem van amin alapból vigyorognak a nők, főleg ha barátnőstül jönnek szembe velem az utszán. F

2013. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert túl sokszor elutasítottak már minket és némelyik lány elég bunkón, esetleg még be is éget közben..
2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem lépek, mert engem mrá sok lány rondának nevezett, persze csak az ilyen buta, agyatlan, felszínes csajok, de attól még igazat mondtak, őszinténk volta, még, ha szívtelenek és kegyetlenek is stílusra. Ennek ellenére, már értelmesnek, szépnek tűnő lányok szemeztek velem meg mintha zavarban lettek volna, amikor egymás közelében mentünk el, lefelé néztek maguk el, hajukat simítgatták pont akkor, amikor megláttak, de én nem hiszek ezekben a jelekben sem már, pedig vol két eset is, hogy haveromék látték a dolgokat, szerintük bejöttem a csajoknak, szerintem meg nem. Nem fogok odamenni, hogy aztán megint a pofámba kapjam, hogy ronda vvagyok, ha ez is egy ilyen ribzli féle csaj. Köszönhetitek a szívtelen csajoknak, hogy nem megy sok srác oda hozzátok. Majd, ha tisztelettel bánik minden lány egy fiúval, akkor odamegyek és kezdeményezek, addig nem.
2013. jún. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!