Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon egyedül vagyok, hol...

Nagyon egyedül vagyok, hol tudnék nagy társasággal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Van 1-2 barátnőm, de azok csak otthon ülnek. Szeretnék végre 20 évesen élni kicsit,megismerni új embereket, végre fogni valami pasit,de valahogy nem megy. Munkát keresek, de ami van, egyik sem ismerkedős: bébiszitter,adminisztratív munkák... Még esetleg pincérként könnyebb,de nincs nyelvtudásom. Szeretnék végre közösségbe tartozni, ahol fiúk is vannak és ahol elfogadnak. :( Nagyon elkeserítő ez a helyzet...és már 6 éve tart,nem bírom már. nagyon megköszönök minden választ, tippet:)
2013. jún. 26. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele... Szerintem keressünk még embereket aztán ismerkedjünk! :)

19/F

2013. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
swinger klub
2013. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt a nyár a fesztiválok időszaka ott lehet ismerkedni társaságba bekerülni, örök barátságok kötődnek stb.
2013. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de egyedül nőként nem igazán mennék fesztiválra:( ez a baj, hogy nincs kiindulópont, ahol elkezdhetném, tök1edül vagyok.
2013. jún. 26. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor rángasd ki a barátnőidet és vigyed el őket valamerre...



.... vagy írj nekem.

2013. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2 kerek éve próbálkozom,lehetetlen,ők is lelki nyomorultak,csak ők beleszarnak..én legalább járok pszichológushoz. meg igazából teljesen új társaságot szeretnék.
2013. jún. 26. 21:22
 7/12 A kérdező kommentje:
félreértések elkerülése végett: nem ismerkedem interneten keresztül!!! pár tippet szeretnék csak, ha esetleg van olyan,akinek vannak jól bevált módszerei, tapasztalatai. ilyesmikre gondoltam. köszi
2013. jún. 26. 21:27
 8/12 anonim válasza:

Szórakozóhelyek, kisebb-nagyobb fesztiválok, strand. De akár nekem is írhatsz :)

21/F

2013. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit én tettem: elmentem valahova teljesen egyedül, így kénytelen voltam ismerkedni. Galériák, sportesemények, posta , kocsma, sportesemények, egyetem, internet (nem értem miért zárja ki ennyi ember), tömegközlekedésen, koncerten, templom után, lényegében bárhol.
2013. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, én is mennék csak nem tudok kivel. Pl. fesztiválokon tényleg lehet ismerkedni, de jobb ötletem nekem sincs. 22l
2013. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!