Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tipikus jó fiúnak nézek ki,...

Tipikus jó fiúnak nézek ki, lehetséges, hogy ezért nem képesek a lányok hozzám vonzódni?

Figyelt kérdés
Nem az a nagy benga állat vagy a sovány égimeszelő, hanem az alacsony, cuki, aranyos típus.
2013. jún. 25. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
"alacsony, cuki, aranyos típus" - Itt a baj
2013. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jófiúnak nézek ki. Vonzódott hozzám egy lány csak csalódott bennem mikor megtudta hogy szoktam buliba járni és ott nem üdítőt iszok :S
2013. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nő lennék, nekem sem az ilyen fiúk kellenének, hanem a FÉRFIAK!
2013. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél ilyen, és minden jó lesz :)


http://www.youtube.com/watch?v=GBggdw0uDMk

2013. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert üvölt rólad hogy zavar, hogy nem vagy nagydarab. A többi alacsony fiúnak miért van barátnője szerinted? Mert nem lányok módjára nyafognak, hanem tisztában vannak a jó tulajdonságaikkal és használják is azokat.
2013. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogy tudnék megbékélni ezzel, amikor mindenki a nagy darab srácokra bukik, meg már a lányok is nagyobbak tőlem, sajnos ősökt is ilyen alacsonyak, ezt örököltem. :/ Meg a médiában is ezt nyomatják, hogy magas, izmos fiú kell a lányoknak. :/
2013. jún. 25. 15:51
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem ez a baj. Ha küldenél egy képet könnyebb lenne!
2013. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uff.

Igen, az összes nőnek, aki él ezen a földön, egy és ugyanazon pasitípus jön be, ugye?

Szerintem te is tudod, hogy nem. Én lány vagyok, a pasim nem az a kigyúrt, "izomagy" fajta, jó, mondjuk nem az az alacsony, cukcsimukcsi fajta, sőt, amíg kicsit nem piszkálja meg a haját, addig kifejezetten kisfiús az arca, és mégis együtt vagyok vele. Bár akkor az elmondásod alapján biztos én vagyok valami különleges állatfaj...: D

Az alacsonyságoddal nem tudsz mit tenni, fogadd el. Ha zavar, hogy nem vagy izmos, akkor meg gyúrj.

A médiát meg hagyjuk.

2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!