Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Nektek bejön egy ismerke...

FIÚK! Nektek bejön egy ismerkedésnél ha a lány egy picit szabadabb gondolkodású, és nyitott?

Figyelt kérdés

Vagy inkább arra buktok,hogy a lány keveset beszéljen,titokzatosabb legyen?

Én egy 14 éves lány vagyok és ha leállok egy fiúval beszélgetni,legyen az egy barát,vagy egy személy,akivel még nem találkoztam..mindkettejükhöz hasonlóan viszonyulok,nem vagyok az a visszahúzódó ,szégyenlős kislány...

Ez baj? Ha igen,miért?


2013. jún. 28. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nyitott vagy csak vigyázz hogy ki nem használjanak!
2013. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add magad! Ne vegyél föl szerepet, mert a rác azt fogja megszeretni, aki nem is te vagy valójában.
2013. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
legyél önmagad, csak nem vagy szégyellős, ezt sokan másként fogják fel, az 1! igaza van, N
2013. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"szabadabb gondolkodású"? Biszex, kavar mindenkivel, "liberális érzelmű"? Vagy mit takar ez a "szabadabb gondolkodású"?
2013. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Imádom az ilyen csajokat
2013. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szabadabb gondolkodású..Ne az amire te gondolsz,nem másztam így bele ebbe a fogalomba..Csak lazább,nem idegeskedek azon,hogy mit fog szólni rám az a fiú..vagy na. érted.
2013. jún. 28. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Az inkább a "laza" nem? :D


Nekem a szabadabb gondolkodásúról sajnos a liberálok jutottak eszembe őket viszont utálom. Ellenben a könnyed felfogással nincs gond.

2013. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd elmúlik >:)
2013. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!