Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim, nektek bejön, ha...

Hölgyeim, nektek bejön, ha egy pasi udvarias veletek ismeretlenül is, pl előreenged a metrónál az ajtóban, mire gondoltok olyankor, meg szoktátok köszönni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 21:03
1 2
 1/16 Zakathol ***** válasza:
Ennyi nem elég, az örök boldogság megtalálásához.
2013. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Őő általában igen.
2013. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bejön nekik, de sokuk észre sem veszi... amelyik meg észreveszi, az sem jegyez meg magának...
2013. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát nem ott lakom, de ettől zavarba jönnék, mert általában én engedem előre a férfikat, N
2013. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Van olyan is aki ez után flörtölni kezd velem. :)
2013. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ezért fog a nő beleszeretni senkibe.

Nem is azért kérdem, csupán érdekel.

A pasi se feltétlen azért engedi előre, mert akar tőle valamit, furcsa is lenne igy randit kérni például :)

2013. jún. 25. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez alap dolog.
2013. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
minden amit elvárnak az alap dolognak számít,ha picit hibázol akkor ásd el magad,erről ennyit.
2013. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól szokott esni, mert úgy gondolom ez valahol illem is. Ritkán van, hogy valaki nem enged maga elé és az sokszor rosszul is esik. Természetesen megszoktam köszönni és, ha helyes az illető még rá is mosolygok.:D A férfiról ilyenkor azt szoktam gondolni, hogy normális és tisztelettudó ezzel az én szemembe is van már egy fajta férfiasabb tartása.
2013. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Jól esik, ha előre engednek és mindig megköszönöm, ha tetszik az illető még egy mosolyt is kap :)
2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!