Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy sráccal már régebb óta...

Ha egy sráccal már régebb óta beszélek chat-en akkor miért nem akar küldeni az arcáról képet?

Figyelt kérdés
chat
2013. jún. 28. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ronda, vagy nem srác
2013. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ronda, mint én.
2013. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rondább, mint a 2-es.
2013. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy ismer téged és tudja a chates neved.Nem akarja le leplezni magát.
2013. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
van barátnője, esetleg
2013. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma, és/vagy fél hogy nem tetszene neked, és nem akarnál többet beszélni vele.
2013. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány,vagy nem úgy írta le magát,ahogy kinéz.
2013. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zakathol ***** válasza:
Mondok valamit, de nehogy eláruld senkinek: Kérdezd meg tőle!
2013. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe, mert valami titkolni valója van, a napnál is világosabb. Vagy nem annyi idős, mint mondja, vagy nagyon-nagyon csúnya, vagy hazudik és nem úgy néz ki mint elmondta, vagy komolytalan. Hagyd a rákba, ha valaki saját magát nem tudja felvállalni, akkor mégis mire számíthatsz tőle?!
2013. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek számos oka lehet...

Pl. Nagyon önbizalom hiányos, fél az elutasítástól, fél attól, hogy majd leszólod, hogy többet nem írsz neki, vagy talán nem az, akinek mondja magát. Talán leírja neked, hogy egy x idős srác vagyok, sötét hajam van és kék szemem, közben pedig talán egy öreg unatkozó hölgy, vagy pedofil... Az internet amellett, hogy sok barátság és ismeretség fenntartását elősegíti, a pedofilok, terroristák munkáját is megkönnyíti. Nagyon sok ember "járkál" a neten, az áldozatára várva, hogy aztán majd alaposan megkínozzon egy fiatalt. Persze ebben az esetben még mindig életbe léphet a "Küldünk idegenről képet" akciója, ami annyi, hogy "google a barátod" alapelven beüti a keresőbe, hogy cuki tinik és kiválaszt egy neki tetszőt, kicsit megszerkeszti, pl. tesz rá pattanásokat, hogy hihetőbb legyen és tádám, kész a remekmű, ami lányok ezreit tévesztheti meg és küldi a biztos mélypont felé.

Vagy talán csak valami ismerősöd szórakozik veled.

Én igazából az önbizalom hiányosra szavaznék, de ezt sosem lehet tudni. Jobb lenne, ha óvatos lennél és nem küldenél csak úgy minden emberkének képet magadról, mert nagyon megbánhatod! Rettenetes következményei lehetnek. (felismernek, lenyomoznak, megerőszakolnak...)

A lényeg, hogy nem vagyok én a netes ismerkedés ellen, meg ha úgy látom, én is szoktam képet küldeni magamról, de csak óvatosan, mértékkel!

Visszakanyarodva a kérdésedre, rengeteg oka van annak, hogy miért nem küld képet. Az előbb felsoroltak mögé még sorolhatnám, hogy nem csak önbizalom hiányos, hanem tényleg csúnya, amit nem szívesen mutogat, vagy nincs képe magáról, vagy véletlen letörölte a képeit, vagy épp pattanásos és nincs aktuális képe, a pattijairól meg nem akar dokumentálni... Van rá számos magyarázat, negatív-pozitív vegyesen. Sajnos ezen magyarázatok kiszűrésében mi nem nagyon tudunk segíteni, de reménykedni lehet, hogy nem estél semmilyen pedofilnak áldozatául!

Sok szerencsét!

2013. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!