Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néznek ki az egyedülálló...

Miért néznek ki az egyedülálló nők 35éves kor felett katasztrófálisan?

Figyelt kérdés

Sok nő nem talált párt magának vagy azért, mert irreálisan magasra tette a lécet vagy eddig tanult és karriert próbált kialakítani. 40 éves kor előtt, meg észbe kapnak, megrémülnek és gyorsan pasit akarnak fogni és gyereket akarnak.De, már késő, nem karcsúak, nem cicababák.


Lehet szereztek egy diplomát, de sok pasi idegenkedik az okos nőktől, komoly társként nem kell nekik ilyen "okos" nő és felborulhat a nő-férfi, tekintélyelvű kapcsolat.



2013. jún. 29. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem az okos nőket. Mert lehet velük besézlgetni érti ka szóvicceket szóval abszolút elöny egy okos nő. :D
2013. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem érted a kérdést! Igen lehet velük beszélgetni, barátkozni,..még jókat is lehet szexelni!

De, te választanál túl okos nőt házasságra? Aligha!


Sok férfi olyan nőt keres, aki otthon süt főz, kicsi, aranyos, aki mellett a férfi, férfinek érezheti magát!

Ha otthon várja egy kis rendes, aranyos feleség!


De, ha a nő MINT BULLDÓZER, egyetemet végzett, netán több diplomája van, nyelvvizsgával, akkor ez egy átlagos férfiban kisebbségérzést, törést okoz, így nem érzi magában a domináns férfi metódust és ez hosszú távon súlyos problémát okozhat!

Tehát eleve egy átlagos férfi nem vesz feleségül egy ennyire kiiskolázott nőt!

2013. jún. 29. 18:59
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
amelyik katasztrófálisan néz ki 35évesen az 20évesen is úgy nézett ki és azért nem kellett senkinek már akkor sem.
2013. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

te hüle vagy....

:)

39f

2013. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy az a nő például, aki elmegy melletted az utcán és 26-28 évesnek néz ki, igaziból nem egy 35 éves szingli? Te mindenkit megkérdezel vagy mi?

Másrészt egyáltalán nem késő 35 évesen, nem cicababa külsővel párt találni. Tudod, egyeseknek nem minden a külső.

És egy okos férfi egyáltalán nem idegenkedik az okos nőktől.

De te ezt nyilván nem tudhatod:-)

2013. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:59

ez butaság. Egy "agyoniskolázott" nő is lehet házias süthet fözhet takaríthat. a Kettö nem üti egymást. És attol én nem érezném megam kevesebbnek ha a barátnöm vagy az élettársam okos. Mert senki sem lehet "Túl okos"

Persze más kérdés ha esetleg szakbarbár de azt meg nem okosnak hívják alapból.


Szóval szerintem továbbra is szeretem az okos nőket.

2013. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy egyetemet végzett nő alapból nyelvvizsgával kell rendelkezzen, ami csak annyit jelent, hogy 1 db idegen nyelvet beszél középfokon- ez még messze van a túl okostól. Átlagos értelmiségi. A buldózerhez nem sok köze van.
2013. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

olvastam a válaszokat, érdekesek,

attól valakinek van diplomája nem lesz okos, jobban mondva nem ettől,

hogyan néz ki sok minden befolyásolja, amúgy sajnos a nőt befolyásolja hogyan él, főleg a kinézetét, ennyi idősen már vannak olyan szokásai, amik rányomják a bélyegét az életre,

hogy ki és miért marad egyedül, ezt nem lehet tudni, tény jobban néz ki a nő, ha volt férfi az életében, ez az én véleményem N

2013. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8&.


Igen, jobban néz ki csak nem szabad általánosítanunk. Itt a válaszaimban, igaz eltértem az eredetileg feltett kérdésemtől, mert nem a külső, vizuális ábrázolásra adtam indoklást, hanem rámentem a jelenlegi Társadalom, férfi-nő kapcsolatára és az egyetemet végzett vagy jelenleg is felsőfokú tanulmányokat folytató nők kapcsolataira.


Szumma-szummárum: Azért régen nem így volt! A család szentélye szent volt, asszonynak a konyhában a helye! Ez a felfogás volt évszázadokon keresztül. Ma már más a helyzet. A nők is tanulnak a fiúk mellett ugyanúgy és telnek az évek....telnek az évek. Már majdnem alapnak számít, hogy 25 évesen még suliba járnak....


Minden tolódik....tolódna, de hova meddig??

A családalapítást blokkolja, nem csak ez az általam most felvázolt kérdés problematikája (ez az okos nő effektus), bárcsak ez lenne, hanem ez a Társadalom kettészakadása a mély szakadék a Gazdag, ügyeskedő, vállalkozók és az alkalmazott, kizsákmányolt, szegény réteg között.


Magyarán, lásd hitelcsapdák, tönkrement házasságok, reménytelen jövőképek a jelenlegi házasságokban!


Akkor, hogy kezdje az életét az az üres zsebű, pusztán egy papír diplomát lobogtató 25-30 éves fiatal?

2013. jún. 29. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyanról még nem hallottál, h fiatalok az egyetemen ismerkedtek meg és házasság, család lett a vége? (Én csomó ilyen esetről tudok.)Hol van az megírva, h egy egyetemista nő nem ismerkedhet? És a diploma miért zárja ki a házimunkát? Miért zavar ennyire, ha egy nő tanult?
2013. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!