Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg jobban egy sráccal? Milyen jeleket adhatnék, hogy ne riadjon el, akarjon ő is megismerni, de ne is legyen nagyon elsietve a dolog?

Figyelt kérdés
Kb. 2 évvel idősebb, és egyszer tudtunk csak picit többet beszélgetni, ezelőtt kb. 4 hónappal. Azóta párszor összefutottunk az egyetemen, de csak köszönő viszonyban vagyunk. Viszont egyre jobban zavarba jövök ha látom, és egyre többet gondolok rá. Mit tehetnék, hogy nyissak felé, és ez tudtára is kerüljön. Eléggé meg vagyok ijedve, még sosem volt párkapcsolatom, és nem nagyon tudom mit tehetnék. Csendes, visszahúzódó vagyok, és inkább előbb mint barátok szeretek ismerkedni. Már szinte biztos vagyok benne hogy ebben az esetben kell lépjek egy kicsit, de nem nagyon van tippem. Főleg, hogy őszig többnyire nem leszek az egyetemi városban. Még egy annyit, hogy a jeleket és a testbeszédet nem nagyon értem, meg alkalmazni sem tudom :( Szóval valaki tudna kicsit segíteni?

2013. jún. 29. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolja mindenki, hogy a jeleket adni kell??? Ezek a "jelek" nem direkt módon keletkeznek amit csak úgy adni lehet. Ezek érzések amik "kiülnek" a tartásodra, arcodra, meghatározzák bizonyos mozdulataidat. Amit te tudsz irányítani az az utalás. Vagy irányíthatsz egy beszélgetést, hogy mely irányba induljon el egy "kapcsolat". A jeleket a tested önkéntelenül szüli. Amit befolyásolni tudsz, az a mindenhol megtalálható "ha keresztbe teszed a lábad azzal elutasítod a pasit" történetek. A jel, többnyire a kisugárzásból adódik.
2013. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, annak ellenére hogy nem a kérdésre válaszoltál :D Amúgy meg nem tudom miért, de az az érzésem, hogy pont a merev kisugárzásommal lenne baj, és azért szeretném megpróbálni tudatosan könnyedebbnek tenni. Ha érted mire gondolok.
2013. jún. 29. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok, széles mosollyal köszönj rá, és ha van rá mód, kezdj el beszélgetni vele. Érdeklődj róla barátságosan, figyelj rá, és vedd elő a legszebb mosolyod, dumcsizzatok egy kicsit.
2013. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!