Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit esznek a csajok a kigyúrt...

Mit esznek a csajok a kigyúrt szétszolizott műanyag pasikon?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok de sohasem jöttek be nekem az ilyen feszülős izmopólós csávók akik azzal menőznek hogy hány kilót emelnek a konditeremben,zabálják a hülye proteint. Valahogy mind beképzelt,vagy ha nem is az annak tűnik. Meg miért jár 1 férfi szoláriumba? Sztm ha igazi férfi akkor süljön le othon a fűnyiras közben vagy mittudomén,menyjen nyáron gyalog a strandra az közben is lesülhet meg nem tunyul el. Sok csaj meg odavan az ilyen kigyúrt,szolis, f...fejfrizurás pasikért. Sztm igazi pasinak legyen haja ne legyen felnyirva 2mm-re (ha csak nem kopaszodik,akkor inkább legyen kopasz mint olyan félkopasz). Valahogy a túlságosn kicsinálkozott pasikról az emberhülyitő reklámok jutnak eszembe meg az ugyanolyan műanyag szétszolizott,szilikon nők (már csöcs undorom van a tvben a sok műcsöcsű playmatetől.) Mondjuk lehet szerencsém van hogy az ilyen páwák kellenek a csajoknak,igy nem tapadnak az enyémre. De mit esznek ezeken a mű embereken?

2013. jún. 29. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Èn is kimondottan utàlom, ha egy srác szolizik, meg ha olyanra kigyúrja magàt, mint egy gorilla. Egy sportos, nem túlzàsba vitt izmokkal azonban megragadja a tekintetem.
2013. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Remélem itt nem minden súlyzós edzést végző emberre gondoltál:)

Az ilyen hőzöngő,kokszos fajtáját,hidd el,hogy mi-normális kondisok-is kerüljük.


Amúgy meg ízlések és pofonok...

2013. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én az ilyen kokszos köcsögökre gondoltam akik azt hiszik hogy az övék a világ és pózolnak mindenhol :D
2013. jún. 29. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Jah,ők hoznak szégyent az egész súlyemelő sportágra:(


De amúgy,mint le is írtad,ez egy kicsit primitívebb társadalmi réteg.

A felhők meg a plázacicák egymásra találnak és teljes a boldogság..

Csak éppen egyre többen vannak.

2013. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszönjük, hogy megosztottad a véleményedet, de mindenki leszarja. Most nagyra kéne tartanom téged, mert nem szereted az ilyen pasikat? Más igen. Azt hiszed, csak a te ízlésed szerinti pasik néznek ki jól? Gyere már vissza a földre, és hagyd abba az ilyen hülye kérdéseket. Nem tetszenek? Ne ismerkedj velük. Istenem, miért ilyen buta az ember?!
2013. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
te meg ki a f..zom vagy hogy meg akarod nekem mondani hogy mit csináljak? Ez az én véleményem,ha nem tetszik ne olvasd. Biztos olyan köcsög vagy mint amilyenről irtam,és nem tetszik neked hogy nem minden csajnak jösz be,biztos marhanagy alfahimnek tartod magad. Ha nő vagy akkor meg biztos vmi műk..va aki az ilyeneknek szopkodja a farkát.
2013. jún. 30. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azt írtad az elején hogy csaj vagy, aztán a végén meg hogy "Mondjuk lehet szerencsém van hogy az ilyen páwák kellenek a csajoknak,igy nem tapadnak az enyémre." Tehát ha nem tapadnak a tiédre (csajodra) akkor lezbikus vagy, vagy férfi.
2013. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fuu de hulye vagy...a pasimra nem tapadnak a csajok mert nekik a pawak kellenek
2013. szept. 1. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!