Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi a véleményetek...

Lányok mi a véleményetek arról ha egy pasi nem valószínű de tegyük fel helyes, igényes, kigyúrt, nem fogyatékos,20 éves és még mindíg szűz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 11:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Még sem érdeklek senkit.
2013. jún. 30. 11:33
 12/21 A kérdező kommentje:
Sportolok, de így csak abban van önbizalmam...
2013. jún. 30. 11:33
 13/21 anonim válasza:
Én is muja vagyok nem merek beszélgetni..Nem csak a lányokkal máshol sem.
2013. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
mondom.. majd megváltozik ez.. idővel.. addig is legyél kommunikativabb
2013. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hozzáállásod (a muLYaság) addig meg is marad, amíg nem jön össze valahogy egy barátnő. Utána megtanulod, hogy hogyan kell a lányokkal bánni, hogy nem kell tőlük "félni", stb... De az is lehet, hogy nem nézel ki olyan jól, mint gondolod (bocsi, ezt kép nélkül nem tudhatom...). Egyébként a személyes véleményem az lenne, hogy kicsit fura, én eleve azt szeretem, ha egy fiú "tud velem mit kezdeni", remélem érted (és ezt nem csak a szexre értem), de ehhez tapasztalat kell. Nyugi, azért még nem vagy elkésve, ne görcsölj rá, csak simán beszélgess lányokkal, mondjuk egy buliban, nem is muszáj nyomulós szándékkal, egyszerűen csak szokd meg, hogy milyen egy lány, aztán meg menni fog magától! :)(20L)
2013. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
most leszek 20, dettó olyan vagyok mint Te. Nem tartanak rossz pasikak, de én pl rohadtul annak érzem magam... volt pár jelentkező, de koccoltam, mert balf@@sz vagyok. ennyi :D majd ha megérek erre a dologra akkor talán.
2013. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem szoktam faggatózni egy pasinál sem az előttem létező (vagy nem létező) nemi életéről, így ha ő nem mondja, vlsz nem is tudom hogy szűz, max. arra gondolok, hogy hát bénuska az ágyban és majd a következőnél irányítom hogy jobb legyen.

ha ő meg rögtön ezzel kezdi az ismerkedést arra gondolok, hogy elég frusztrált lehet emiatt, akkor meg elmesélem neki, hogy bizony énis szűzen születtem. ennyi

2013. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szt h ideje lenne összeszednie magát :) a nők is emberek ugyan olyanok mint te ők is félnek sokszor ők is hibáznak ők se tökéletesek, emberek vagyunk :) az h zárkózottabb vagy az viszont valami lelki sérelemre,elnyomásra régen kevés elismerést bíztatást kaptál így nem alakult ki benned a kellő önbizalom.....sok minden oka lehet próbálj változtatni és merj kérdezni legyen az pl h merre van egy jó étterem tudsz-e segíteni hétvégén hol lehet bulizni hova jársz a barárnőiddel.....akármit csak kezdj bele egy beszélgetésbe :) hidd el nem olyan nehéz mint amilyennek tűnik :) én szarabb helyzetben vagyok helyes nem vagyok viszont a testemmel kompenzálom ezt közvetlen humoros határozott mégse találok megfelelő leányzót meg nagxon időm sincs rá mert hétvégén érek csak rá ismerkedni és az se vmi sok idő, nem lehetne kapcsolatot fenntartani kihasználni meg nem fogok senkit :)
2013. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szt h ideje lenne összeszednie magát :) a nők is emberek ugyan olyanok mint te ők is félnek sokszor ők is hibáznak ők se tökéletesek, emberek vagyunk :) az h zárkózottabb vagy az viszont valami lelki sérelemre,elnyomásra régen kevés elismerést bíztatást kaptál így nem alakult ki benned a kellő önbizalom.....sok minden oka lehet próbálj változtatni és merj kérdezni legyen az pl h merre van egy jó étterem tudsz-e segíteni hétvégén hol lehet bulizni hova jársz a barárnőiddel.....akármit csak kezdj bele egy beszélgetésbe :) hidd el nem olyan nehéz mint amilyennek tűnik :) én szarabb helyzetben vagyok helyes nem vagyok viszont a testemmel kompenzálom ezt közvetlen humoros határozott mégse találok megfelelő leányzót meg nagxon időm sincs rá mert hétvégén érek csak rá ismerkedni és az se vmi sok idő, nem lehetne kapcsolatot fenntartani kihasználni meg nem fogok senkit :) 22F
2013. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én nem vagyok mulya csak kevesebb emberrel találom meg a közös hangot, meg ez a "kezdeményezzünk teljesen idegen lánynál" dolog nem igazán működik nálam, én is hamarosan ki leszek baxva, kell még 1-2 év hogy jó legyen a testem. Helyesnek meg mondhatni az vagyok talán, fogalmam sincs kb.

F19 nehezen találok bnőt és szűz vagyok én is

2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!