Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány de jelenleg...

Tetszik egy lány de jelenleg külföldön van! Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról van szó. Nem igazán voltam vele még beszéd kapcsolatban sem, de szép hölgyecske és szeretném megismerni (hátha összejön valami).Mint említettem jelenleg külföldön nyaral(csak félig magyar). Nemm igazán tudom hogy miről beszélgessek vele. Már érdeklődtem utána és az első beszélgetés után még írta hogy ha érdekel valami nyugodtan kérdezzem. Később írtam neki hogy mi van vele, de erre még nem válaszolt. Igazából nem tudom miről kéne vele beszélgetnem. Szerintetek rátérhetek a fő témára és megkérdezhetem tőle hogy van e barátja és hasonlók? Én egyébként alapjáraton csöndes, nem balhézós, de izmos emberke vagyok jó kiállással(katonás kiállással) csak kicsit szégyenlős. Talán annyira csúnya sem vagyok csak egy kicsit pattanásos.

2013. jún. 30. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Várd meg, míg hazajön, aztán írj neki.

" Szerintetek rátérhetek a fő témára és megkérdezhetem tőle hogy van e barátja és hasonlók?" <-- Ajtóstól a házba...ismerős?

2013. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!