Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok részéről miért...

Fiatal lányok részéről miért nincs kereslet a fiatal, tini fiús, koránál sokkal fiatalabbnak kinéző, alacsony, vékony, aranyosnak, bájosnak tartott fiúk iránt? Miért jönnek össze ma már a fiatal lányok inkább egy ősz hajú 40-50-es férfivel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az altalad leirt tipustol engem spec raz a hideg. Nem bajos kisfiut akarunk, hanem egy sarmos ferfit.
2013. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ősz hajú, negyvenötvenes férfi vagyok, várom a jelentkezéseket.
2013. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért kérdező mert a fiatal lányok mélyen, tudatalatt férfira vágynak... nem olyan kis fiúkára, mert te még csak fiú sem vagy kérdező, hanem fiúka... ilyen kis langyi-mangyi homo fiúka...


Majd eltelik pár év, és.. talán... férfi lesz belőled.... vagy nem.

2013. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy nemcsak ez a két véglet létezik?
2013. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
konkretan semelyik tini nem jonne ossze 40-50 evesekkel , mert gusztustalannak tartjak , de azert szeretik az idosebbeket ,mert sokkal tapasztaltabbak es tobb fogalmuk van arrol mi kell nekunk :) 15/L
2013. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
a lányok barátot akarnak maguknak nem pedig egy újabb barátnőt
2013. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
az alacsony, vékony, aranyos, bájos az mind csak nőknél pozitív haver... te szeretnél egy csupa férfias jelzővel felszerelt nőt magadnak?
2013. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
"aranyosnak, bájos" ez inkább én szeretek lenni és nem a pasim... szóval bocs de nem túl vonzó ha egy pasi bájosnak írja le magát. Amúgy nem csak ez a 2 véglet van, vannak a normális férfiak is, akikre a többségünk vevő.
2013. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nme tudom honnan veszitek ezt a 40-50 éves pasis dolgot. Én nem ismeek senkit akinek ilyen lenne. Te igen?

Amúgy meg azért nem jönnek be az általad leírt csávók mert nem vonzódom hozzájuk. Ennyi. NEm mozgatnak meg. Ez nem lelki dolog.

2013. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűnek tartom, hogy hasonló okokból, amiért a fiúknak sem jönnek be a nagydarab, muszklis, szőrös, markáns arcú, a koruknál jóval idősebbnek látszó fiatal lányok.
2013. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!