Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet az, hogy csak...

Hogy lehet az, hogy csak olyan lányokban találtam meg azt, amit belsőre fontosnak tartok egy lányban, akiket a legtöbb fiú észre sem vett vagy rondának nevezett?

Figyelt kérdés
Nem is értem sok fiú hogy tud külsőre szép lányokkal járni, ugyanis nekem eddig az összes szép lányban csalódnom kellett, emiatt már jó ideje kerülöm is őket. De lehet csak azért van ez így, mert én nem tartozoma tipikus helyes, páwa vagy izmos kigyúrt, magas adonisz fiúk közé. Engem nem zavar már, hogy külsőre nem esetem egy lány, sajnos olyan lányt még nem találtam, aki külsőre sé belsőre is bejött volna, a legtöbb általam ismert lánynak, akit szépnek tartanak, sajnos belül hiányzik valami, felszínesek és mintha nem lenen szívük, önzőek, várják a helyes tökély pasit, de lényegében ők meg csak a külsejüket, testüket tudják adni cserébe, a szívük nem is létezik.
2013. júl. 1. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás, de valóban sokan így állnak hozzá, ezt nem lehet vitatni.


Ha te úgy érzed, megtaláltad a megfelelő partnert, akkor nincs miről beszélni.

2013. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!