Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak a lánynak, mikor...

Mit mondjak a lánynak, mikor felhív?

Figyelt kérdés
A lány áprilisban szakított egy 2 éves kapcsolattal, május elején nyomultam rá, először hagyta, aztán megszakadt a kapcsolat. Érzelmes voltam, neki nem jött be. Ma beszéltünk egy bizonyos ügyben, az orvosomnál dolgozik, azt mondta, hogy 2 hét múlva visszahív az orvosi ügyben, addig be kell szerezniük valamit. Én nem akarom annyiban hagyni a lányt, szeretném, ha újra beszélnénk, egyenlőre csak ennyit, h ismerjen meg. De ezek után nem tudom, hogyan érhetem el ezt nála...

2013. júl. 1. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

hivd fel te és mond neki ezt:

"Héé szia Szabi A-alszasz?" :D

2013. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia megismerhetlek?
2013. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A megismerhetleken már túl vagyunk, már beszéltünk telón májusban, csak később kimutattam, h mennyire tetszik, és ezzel elriasztottam. Hogyan lehet visszacsalogatni? Ha őszintén megmondom neki, hogy még mindig vonzónak találom, és dumálni akarok vele?

Lányok vannak itt, h tanácsot adjanak?

2013. júl. 1. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha megkérdeznéd, hogy elmentek-e megenni egy fagyit, hogy átbeszéljétek, hogy mi történt akkor? Aztán felvezeted h még mindig bejön
2013. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem jönne el, rendelőn kívül még nem találkoztunk. Meg még lehet a gyászidőszakban van, nem találkozna senkivel sem.

Telóban az őszinteség mennyire nyerő? Elmondom, h sajnálom a májust, nem figyeltem arra, h ő akkor szakított, de még mindig vonzódok hozzá, és dumáljunk még.

2013. júl. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!