Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt az itteni lányok is, hogy nem is vagyok ronda legrosszabb esetben is átlagos külsőre, ha a való élet mégis azt igazolja vissza, hogy egy lánynak sem kellek, meg volt már, aki le is rondázott?

Figyelt kérdés
Igaz elkényezetett csitrik rondáztak le többnyire, de mégis ilyen szép lányokról van szó és ez jobban hat, mint az, hogy egy számomra nem vonzó lány akár még kedvességből is helyesnek nevez.
2013. febr. 15. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert a lányok hazudnak. Neked ez újdonság?
2013. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mivel nem vagyok látnok így fogalmam sincs hogy hogy nézel ki!
2013. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy tényleg nem vagy ronda, csak a való életben nem jó a kisugárzásod, önbizalom hiányos vagy stb. És ezt veszik észre élőben a csajok.


De amúgy ha gondolod én is véleményezlek.


23/L

2013. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Ahhoz nagyon nagyon extra jól kell kinézni, hogy minden nőnek bejöjj.

Még Robert P. se jön be mindenkinek, pedig elég szépfiú.


Hogy miért nem kellesz... lehet olyannál próbálkozol, akinek épp nincs kedve ismerkedni, szerelmi bánatos, vagy épp párkapcsolata van.

2013. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hanariko ***** válasza:

Nekem meg többen is mondták hogy szép vagyok (még csak nem is átlagot mondtak) a valóságban pedig rám se figyel senki... xP


18/L

2013. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem eddig kb. mindenki lerondázott, egyedül itt volt valaki, aki azt mondta átlagos vagyok. Szóval lehet, hogy csak önbizalom-növelésként mondott ilyet, nem tudhatom. Mindenesetre amíg élőben nem találkozom valakivel, aki átlagosnak tart legalább, addig nem fogom elhinni.
2013. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a csitrik többet várnak egy sráctól, a rondák beérik a kevesebbel, bár ezt én sem igazán értem.

14/L

2013. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!