Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki nagyon nagyon...

Van egy fiú aki nagyon nagyon tetszik. Be merjem jelölni facebookon?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi.:D nem vagyok amúgy bátortalan alapesetbe sőt.. de valamiért nem merem bejelölni.:D 2x láttam életembe és mind a 2x néztük egymást eléggé és tök véletlenül most megtaláltam facen dee nem merem bejelölni vagy nem tudom.:D ha megkérdezi minek jelöltem be? vagy ha nem is azért nézett mert tetszek neki és beégek? esélyes hogy még összefogunk futni 1párszor és tök cink lenne ha nem is jövök be neki én meg bejelölöm nem? :D
2013. júl. 2. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
simán:D nekem is igy lett a mostani pasim:D hehe
2013. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jelöld!!!!!!:)
2013. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
am nem cink:) most ha téged valaki bejelöl nem gondolsz arra h biztos azért mert tetszel neki:)! egy jelölés még semmi.. és nem hinném h megkérdezi.. de ha mégis akkor csak írd h szimpi és szivesen megismernéd.. ennyi:D na hajráá!
2013. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Remélem én vagyok az... :D jelölj!! :D :)
2013. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na most már lehet hogy bejelölöm akkor..:D de és ha megkérdezi minek jelöltem be? :D tudom nagyon hülye vagyok nem is tudom mi van velem...:D
2013. júl. 2. 10:20
 6/14 anonim ***** válasza:
tőlem nem kérdezte meg:D
2013. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és ha csak azért nézett mert hasonlítottam valakire? és én meg itt jelölgetem? :D wááá.vagy túl komplikálom?
2013. júl. 2. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
mond azt neki akkor h szívesen megismernéd
2013. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jelöld be, mást is jelöltél már be így szerintem :D meg gondolj arra, hogy ő is biztos jelölt már így valakit
2013. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ugyan, ne filózd túl..
2013. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!