Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszólítás. Miét ez a legnehe...

Megszólítás. Miét ez a legnehezebb mindig?

Figyelt kérdés

Ismerkedés során mindig az első mondat a legnehezebb. a megszólítás, legalábbis nekem.

mert ebből az egymondatból emg ahogy megnyilvánulsz a csaj rengeteg mindent leszűr, hogy milyen is lehetsz.

számtalanszor estem abba a hibába, hogy nem szólítottam emg a lányt, csak vártam, és vártam, sztán persze meg már vgay mással volt, vgay elmentek.

Hogyan tudnék ezen változtatni, vgay van-e valami nagy átlag és nem szánalmas leszólító duma?!


jó a segged kó kóla, meg szia cica vna gazdád dumákat neeeeee....


köszi, aki értelmeset ír.

üdv.



2013. júl. 3. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ hol akarod mondjuk leszólítani :O


Buszon pl nem mondhatod azt hogy "szia nem iszunk meg valamit ?"

2013. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"szia, bocsi hogy idejöttem, de nem tudtalak nem megszólítani, annyira szép vagy. XY vagyok, téged hogy hívnak?:)"
2013. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt az annyira szép vagyot én kihagynám . Inkább azt mondanám hogy szimpatikus stb.


Amúgy szerintem szituáció függő. Kitalálhatsz bármit.

2013. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!