Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet a konditeremben...

Hogy lehet a konditeremben edzés közben ismerkedni? (Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik ott ismerték meg a párjukat, vagy ismerkedtek már edzőterembe)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 28 éves fiú vagyok. Vékony alkatom van, nem vagyok hízékony típus - 175cm, 60kg szóval nem nagy darab. Ezért is kezdtem el edzeni, amit azóta meg is szerettem. Egyedül járok már 3 hónapja edzek és most már 5x megyek egy héten.

Vannak csinos lányok az edzőteremben akik szintén egyedül edzenek és olyanok is akik párban járnak. Van olyan lány aki tetszik és jó lenne megismerni őt hát ha kialakulna valami :) Csak nem merek oda menni, mert nem tudom mit mondhatnék neki + nem is akarnám zavarni, hiszen első sorban én is edzeni járok oda mint ő. Konkrétan most egy olyan lányról van szó aki a barátnőjével jár edzeni és párszor már volt, hogy egymás mellett edzettünk. Néha ránéztem (persze nem feltűnően bámultam). Reméltem, hogy esetleg rám mosolyog vagy valami amiből tudnám, hogy szimpatikus vagyok neki. De ez eddig elmaradt. Persze nincs túl sok önbizalmam, de ez nyilván már kiderült az írásomból. Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen ürüggyel tudnék szóba elegyedni vele vagy esetleg későbbiekben más lányokkal.

Köszi, hogy elolvastátok.



2013. jún. 7. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ejtsd a súlyzót a mellkasodra és reménykedj, hogy megsajnál ... innen már pofonegyszerű.
2013. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. Ha ő az a típus aki keményen edz, akkor edzés közben jobb, ha békén hagyod. Ha elvonul lazítani piheni akkor érdemes. Illetve, ha egyszerre mentek ki aközben érdemes leszólítani.


Ha az a típus aki azért jár konditerembe, hogy ott erősítse a szociális kapcsolatit, akkor nagyon egyszerű bekapcsolódni a társalgásba.

2013. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Egy időben én is jártam konditeremben, (most tervezem a folytatást) és azt kell mondjam, hogy az egyik legjobb hely ismerkedésre. Igaz, annyi a bökkenő, hogy lány vagyok. :)


Azt is figyelembe kell venni, hogy milyen a terem, szerencsére olyat fogtam ki, ahol kis helyen volt több ember és rendkívül jó, családias hanguat alakult ki. El sem hittem, hogy bementem és látták, hogy új vagyok és egyből jöttek oda segíteni, nem is kellett kérni. Ha rosszul csináltam valami gyakorlatot, nem zavartatták magukat, elkezdték barátságosan magyarázni, hogy hogyan kell csinálni a helyes mozdulatot.


Aztán én is olyan voltam miután feloldódtam, hogy 70 éves bácsival beszélgettem, bemutattak sok embernek ott, barátokat szereztem. Igazi kis közösség volt, nagyon hiányzik.


Na de nem kertelek többé: szerintem menj oda és kérd meg pl., hogy láttad, hogy csinál egy gyakorlatot de nem tudod a nevét, kérd meg, hogy mutassa meg, mert te most láttál ilyet először, de tetszik. Vagy vannak olyan mozdulatok, amihez két ember kell - egy segítő - és véletlen legyél pont mellette és kérd meg, hogy szálljon be. Nem kell túlbonyolítani. :)

2013. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%

most őszintén, pont egy edzőteremben akarsz leszólítani egy lányt -175/60- ilyen adottságokkal? Garantálom neked, hogy kudarc lesz. Inkább tegyél magadba még 2-3 évet, aztán majd ő szólít le téged.


Nyilván azért nem mosolygott még rád, mert nem tetszel neki.


Amondó vagyok, hogy várj még építs magadra legalább 10kg izmot, a magasságoddal az már egész jó fitness alkat lesz.


Nem bunkóságból voltam ilyen nyers, csak...

2013. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak add magad, ne görcsölj... Bevághatsz egy ilyen szöveget, hogy : Sziasztok! Már láttalak többször itt, hogy álltok az edzéssel? Ha kedvesen válaszolnak jó, ha nem akkor próbálkozz máskor mással...
2013. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is jarok konditerembe es ott mar mindenki mindenkit ismer es mar egy jo kis kozosseg alakult ki. Mindenki segit mindenkinek. :) ha valamilyen gyakorlatot csinalnak, amit te is szoktal, menj oda hozzajuk es kerdezd meg, hogy meddig lesznek ott, es ha meg sokaig, akkor azt is kerdezd meg, hogy nem csinaljatok-e valtasban. :) kozben pedig tudtok beszelgetni is. :)
2013. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!