Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Flört, utcán, parkban, boltban...

Flört, utcán, parkban, boltban. Mégis hogyan, ha mindig mindenki siet?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdemnyezzen az ember, ha biciklin ülve is, vagy gyalog, egyszerűen látod rajtuk hogy siet, és kb ha mosolyogsz rá egyet, mintha észre sem venné.

Máshol si ez a helyezt, mindneki intézi a dolgait, nagyon kevesen nyitottak akár csak egy jó flörtre is...:/ miért vna ez? miért zárkózott mindenki, és ami a legnagyobb divat hogy ohh csak baráti, ismertségi körből pasizok, ismeretlennekkel nem kezdek...hát nem tudom ezt ki találta ki, de elrúgott jó pár lehetőséget fiatal srácok százezreitől..:/

Zárjuk ki msot a fesztiválokat, mert az nagyon más kategória. terveztem, de sajnos idén sem jött össze egyik sem. elsősorban talán nem is a pénz, hanem a haveri köröm miatt, akik totál konzervatív és visszahúzódó banda, félnek kiadni még 5 ezret is, nemhogy a huszonpárezres belépőt...:/

nyár van. nemértem miért ilyen karótnyelt minden lány még mindig...:/



2013. júl. 3. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha jobban néznél ki, sokkal nyitottabbak lennének az ismerkedésre.
2013. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem.

én magam sem vagyok ronda, pattanásos, kövér gyerek. átlag sportos testalkatom van, borosta, fekete haj, barna szem, szép mosoly...de nem is én vagyok a lényeg, hanem egyik ismerősöm, aki kondizik, elég szépen ki van pattintva, kockahas, bicepsz, széles hát, minden ott van, és hónapok óta szingli, állítása szerint nemnézik meg nagyságrendekkel többen őt sem, mint egy átlag haverját...olyannyira, hogy még egyéjszakása sm jön össze, pedig nagydumás a srác...

2013. júl. 3. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve olyannal érdemes ismerkedni, aki szintén nyitott az ismerkedésre. Aki pedig nyitott arra, hogy ismerkedjen veled, az vagy kezdeményez, vagy pedig utat hagy arra, hogy te kezdeményezz. Vagyis meg fog állni a rohanásban. Ne azokat üldözd, akik rohannak, mivel valószínűleg így is elég dolguk van, és lehet, hogy párjuk is van. Azzal, hogy náluk eleve nem próbálkozol be, épp hogy megkönnyíted a saját dolgod, hiszen nagyobb a sikered valószínűsége.
2013. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Üdv a 21.században!:)
2013. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

egy dolog a 21.század.

de ha soha senki nem hajlandó ismerkedni, vagy 2 percet szánni egy kedves srácra/lányra, akkor minek sírnak utánna hogy istenem már ez és ezóta nem votlam pasival, meg ilyenek...:/ hát ha nem tezs érte, akkor hogyan várja el?!

2013. júl. 3. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, aki tesz érte. Azokat kell megkeresni. Nem olyan nehéz, mert a rohanó emberek elmosódottnak látszanak, a nyitottak pedig élesek, világosak. Csak nyitott szemmel kell járni. Ha nem látod a különbséget, akkor te is rohansz, ez a gond.
2013. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerős..én csaj vagyok,és igen,fa arccal mászkálok legtöbbször,de nem azért mert nem lennék rá vevő,csak ahogy tálalják arra nem. Ha így valaki rám mosolyog meg odaszól valamit meg ilyesmi,meg jól megbámul..na szóval,az annyira gáz..tudod,mire gondolok..viszont rendes beszélgetést még nem sokan akartak kezdeményezni...az ilyen kocsiból/bicikliről odaszólásokat hogy hé,cica meg hú de szép vagy hagyjuk már..ezekre nem is reagálok,és ezért inkább a faarc.
2013. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ismerős..én csaj vagyok,és igen,fa arccal mászkálok legtöbbször,de nem azért mert nem lennék rá vevő,csak ahogy tálalják arra nem. Ha így valaki rám mosolyog meg odaszól valamit meg ilyesmi,meg jól megbámul..na szóval,az annyira gáz..tudod,mire gondolok..viszont rendes beszélgetést még nem sokan akartak kezdeményezni...az ilyen kocsiból/bicikliről odaszólásokat hogy hé,cica meg hú de szép vagy hagyjuk már..ezekre nem is reagálok,és ezért inkább a faarc."


Szerintem ezzel pont a találkozás lehetőségét zárod ki. A kocsiból a faarcnak is odakiabálnak.

2013. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát flörtölj olyan helyen, ahol leülnek.pl. a gödörnél.

de megértelek egyébként. én is várnám, hogy flörtöljenek velem az utcán ilyen jóképű borostás legények, csak hát ugye rohanás meg intézkedés közben nehéz normálisan flörtölni, ahhoz idő kell. meg ugye én nőként annyira nem is preferálom, hogy idegenek csak úgy mellémcsapódjanak az utcán. akik megteszik, azok általában bolondok, és az emberbe idővel belenevelődik, hogy tényleg faarccal járjon-keljen, hogy kikerülje a kellemetlen figurákat.

2013. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A kinézeted leírásából helyes lehetsz, nekem pont ez a stílus tetszik.:) próbálkozz tovább. De ez a lányoknál is így van, vagy legalábbis nálam, kb amit leírtál, mind illik az én életemre is. Mindenki azt mondja, hogy milyen csinos és szép vagyok, de nincs barátom, és nem is szólítanak le se utcán, se a kávézóban. Koncertekre nem igazán tudok járni, mert a barátok szerint drága az utazás (szerintem is, de egyszer lehet rá gyűjteni). + mindegyik barátnőmnek vagy párja, így velük se tudok nagyon eljárni ismerkedni. Nekem tetszene, ha leszólítana egy fiú az utcán beszélgetni, mondjuk először biztos zavarban lennék. De ha jól tud "csevegni", akkor benne lennék. De nem igazán volt még ilyen mégsem...

18/L

2013. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!