Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pedo haverom nagyon el van...

Pedo haverom nagyon el van keseredve, mert nincsenek olyan haverjai, akikkel tudna beszélgetni, akik megértenék őt (rajtam kívül, de én nem vagyok pedo), hol tudnék neki haverokat szerezni, akik szintén pedo hajlamúak?

Figyelt kérdés
Mert én próbáltam már neki keresni ilyen fórumokat, de nem találtam, mintha mindenhol tabu lenne, bezzeg a meleg, homo dolog az megy a nete és az animal szexről si találtam fórumokat fura mód. Amúgy én megértem haverom, nem ítélem el, főleg, mert ő jó, nem tudna hozzányúlni gyerekhez, szóval ilyen passziv pedo. Meg neki nem jönnek be a csecsemők, inkább a 8-14 évesek, főleg a formásabbak. Ilyesmi pedo embereket próbálnék neki találni, hogy dumálgassank, hogy nem ítélik el és szabadon beszélhetnek a vágyaikról, de persze úgy, hogy nem rontank meg senkit. Szerintetek hogyan segítsek neki haverokat szerezni?

2013. júl. 3. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
börtön !?
2013. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tehát röviden: egy hülye sztorival keresel pedofil fórumokat magadnak. Értem. Hát sok sikert. Mármint a "haverodnak".
2013. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azaz te?
2013. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy...
2013. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
MEDÓMACI IS HEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
2013. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zakathol ***** válasza:
Menj be a rendőrségre. Ők tudnak segíteni.
2013. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
retardált vagy és kész.
2013. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erősen csodálkozom, hogy nem törölték még ezt a kérdést.
2013. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tibi atya, azt hittem nincs wifi a Tátikában?!
2013. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!