Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem létezik olyan lány,...

Miért nem létezik olyan lány, aki külsőre is megfelelő meg jellemre és én vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Megőrülök, annyi szép lány van, de amikor megszólalnak, kiábrándulok belőlük. Hát nem igaz ezek csak külsőre vonzóak, de belül annyira üresek. :/ Az ember szeretne egy olyan lányt, akihez tud vonzódni is külsőre meg van egy kis tartalom is belül, fejben, jófej, lehet vele hülyéskedni, poénkodni, de egyben tud komoly is lenni, kicsit pimasz, huncut meg szexőrült, odabújós típus. Mondjuk valami ilyesmi lány, akinek még be is jönnék, ez is neéhz, mert nem vagyok egy adonisz vadállat. Inkább jó fiú vagyok és fiatalos, nem férfias külsőre, nem mintha az ember megválaszthatná mit örököl. Ősök miatt lettem ilyen, ők sem voltak nagy darabok és mnidig letagadhattak pár évet a korukból. De úgy látom ez hátrány manapság, főleg, ha nem vagy magas és nagy tömegű a csajok észre sem vesznek, max, az olyan lányok, akiknek már mindegy csak fiú legyen. Úgy látszik lassan el jutok a prostizáshoz, de szerelmet nem tudok venni az a baj.
2013. júl. 3. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Találkoztál már mindenkivel?

Nem.

Akkor honnét tudod?

Sehonnan.

A kérdés innen már tárgytalan.

2013. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Linkelj képet :P

Figyeld meg jobban, milyen egy rendes lány és csak azokhoz menj oda :) 16L

2013. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem lábalsz ki a problémából menj el prostihoz mert meg fogsz őrülni és irogatsz továbbra is napi 15 kérdést
2013. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13/L
2013. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kismillió ilyen lányt ismerek magamat beleértve :DD keresgélj csak de ne a pláza cicás stílusú lányok között :D
2013. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!