Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok szeretnétek megismerni...

Lányok szeretnétek megismerni személyemben egy jó fej srácot?

Figyelt kérdés
Nem tizenéves korosztály vagyok, huszas és nem vagyok sajnáltató szűz srác, volt már néhány barátnőm.
2013. júl. 3. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért? Megettél egyet? :o
2013. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kösz nem.
2013. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez nem társkereső. ha barátnőt akarsz, keresd szolidan. miért kell mindnekinek tudni róla?!
2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Önbizalmad, az van :D


Egyébként nem.

2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Huha, jol osszefoglaltad magad, ez aztan csabito :D :D

Mondd csak, Te a valo eletben mit csinalsz? Csak mert, ez itt pont nem az a hely amit keresel :)

2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es, miért, szerencsésebb lennék, ha egy siránkozó pasi lennék? Nem értem mi a baj. Pedig itt is megpróbálom, minden helyen meg kell.
2013. júl. 3. 20:30
 7/18 anonim ***** válasza:
Oké, de miért azt emeled ki, hogy már nem vagy szűz? Hol marad a többi tulajdonság? Vagy szerinted ez a legfontosabb?
2013. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja nem, elnézést. Csak azért emeltem ki, mert itt a sok siránkozó srác mellett elveszne a kérdésem. Ezzel csak azt akartam jelezni, hogy nem vagyok sikertelen a nőknél, csak nem vagyok olyan nagy ismerkedős sem. :)
2013. júl. 3. 20:34
 9/18 anonim ***** válasza:
:D A legfontosabbat emelte csak ki :)
2013. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Értékelném ha találnék itt egy komoly nőt, aki komoly kapcsolatot szeretne kialakítani.
2013. júl. 3. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!