Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szólnátok egy...

Lányok mit szólnátok egy olyan fiúhoz, aki 24 éves lesz nem soká, de még mindig van, hogy tini csajok nyomulnak rá, azért, mert 15-17 évesnek gondolják?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az gáz, ha 24évesen 15-17 évesnek nézel ki, vagy úgy viselkedsz. Elég nagy gáz...
2013. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ez már olyan gáz, hogy plazma. Sőt ez még annál is gázabb, ez már Plazma.
2013. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért gondolnak kevesebbnek?

Képet küldhetsz :DD

2013. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik 15 éves kislánnyla még össze is vesztem fészbukkon, mert nem hitte el a koromat, erre megsértődött. Gondolom fájt neki, hogy nem korabeli vagyok, így már nem járhatunk. :D
2013. júl. 4. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Első, most arról mit tehet, hogy hogyan néz ki? Gondolom korának megfelelő öltözékben jár a Kérdező, mi mást csináljon még? Véssen ráncokat a szeme alá, hogy öregebbenek nézzen ki, vagy mi?

Azért kaptam fel a vizet, mert én is hasonló cipőben járok. 26 évesen már az is sikerélmény, ha nem kérik el a boltban a személyimet cigivásárláskor:D

Mondjuk most, hogy növesztettem egy pici szakállat, meg változtattam a hajamon, már nem nagyon kérik el, szóval legalább 18-nak kinézek:D A 26-on viszont mindenki le van döbbenve:)

2013. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!