Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma sikerült elhinnem, hogy jó...

Ma sikerült elhinnem, hogy jó pasi vagyok és az utcán olyan csajok is megnéztek akik eddig felém se néztek tényleg ennyi lenne az egész, hogy elhiszem és akkor pozitív kisugárzásom lesz? 22/F

Figyelt kérdés
Álltalában depis szoktam lenni nem szoktam mosolyogni meg nem vagyok egy adonisz alkat és álltalában csak a negatív visszajelzéseket kapom. Ma jobb lábbal keltem fel és csak volt egy alapvető jó érzésem amit megpróbáltam kifelé tükrözni és ennyi elég?
2013. júl. 3. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így a helyes, megválaszoltad a saját kérdésed.
2013. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
IGEN pont ennyi elég hozzá.csak így tovább.
2013. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, DE a pozitív kisugárzás egy nagyon jó pont. :) Gratulálok!
2013. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én is nem depisen kelek és a földet bámulva csatangolok hanem jókedvű vagyok akkor mások is mosolyognak rám leállnak beszélgetni stb. szóval biztos van benne vmi. Ma nekem is jó napom volt ma tiszta pozitiv voltam..
2013. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!