Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondhatnám meg neki és...

Hogy mondhatnám meg neki és miért félek ennyire, hogy csalódást okozok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akin nagyon látom, hogy küzd értem és tényleg szeretne velem lenni,ahogyan én is vele. Viszont saját magamat ismerve tudom, hogy csak elüldözném őt, így meg is mondtam neki, hogy jobban jár, ha mást keres, de azt hajtja csak én kellek neki. Rengeteg rossz és negatív tulajdonságom van ami az előző kapcsolatomat is tönkretette. Plusz a külsőm sem olyan mint lenni kellene, inkább hasonlít egy 50es nőéhez.

Hogyan mondhatnám meg, hogy saját magával tesz jót,ha nem velem kezd?


21L 21F


2013. júl. 4. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
így ahogy leírtad :)
2013. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

onbizalom=0! Biztos nem olyan rossz mint ahogyeirod.

Mindenkinek vannak rossz tulajdonsagai. Probalj meg ellene tenni vagy leszokni roluk (nem tudom milyen jelleguek). Masreszt ha tenyleg ennyire veled akar lenni akkor elfogad.

A kulsodrol csak annyit tudok momdani, hogy nem letezik olyan, hogy tokeletes test. Mindenkinek mas tetszik. Es ne feledd, hogy az a fiu teged valasztott.

Szerintem kene tenned egy probat mielott osszetorod az almait, foleg ha te is szeretnel vele lenni.

2013. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!