Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok miért szeretnek...

A tini lányok miért szeretnek átvágni rendes, de kevésbé helyes, nem menő fiúkat? Miért élvezik ezt? Tényleg ilyen szívtelenek a mai lányok? Nincsenek már sehol sem rende, de bájos lányok?

Figyelt kérdés
Csak a túlsúlyos lányok nem vonzanak, mégis valamiért eddig csak túlsúlyos lányokban találtam olyat, aki rendes és nem vágott át valamilyen formában. Csak nekem ők nem eseteim, vékony fiúként. Attól tartok már nem is létezik egyedülálló vékony, rendes lány.
2013. júl. 4. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne tini lánnyal akarj kezdeni.
2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert szerintük a csúnya fiúk nem emberek és nincs lelkük. A rendes lányok sajnos mind foglaltak, külsőtől függetlenül.
2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rátapintottál a lényegre. Nem arról van szó, hogy nem létezik többé becsületes tinilány, arról van szó, hogy nem létezik többé becsületes ember. Szokd meg...
2013. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, létezik. Máris egyszerre kb. 3-4 jut eszembe, ha magamra és a barátnőimre gondolok :D
2013. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én átvertem a legutolsó barátnőmet aki szívtelen és gonosz lenne a hozzád hasonlóakkal :D vigasztaljon az hogy szenvedett.Én meg jó ember maradtam hisz akkor nem is tettem rosszat jobban végig gondolva :D fuckyeah
2013. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tini lányok 90%-a buta, ostoba.
2013. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kényszerülök a tini lányokra, mert testi adottságaim miatt esélytelen vagyok a korombeli lányoknál, akiknek már nagy darab, kigyúrt idősnek kinéző hapsik kellenek. Én csak kisöcsi lennék mellettük, ma ami lányok sokkal többnek néznek ki, elg, ha már egy 17 éves csajt megnéztek manapság. Szóval szívás, rákényszerülök a 14-16 éves csajokra, akik meg iszonyat buták többnyire, meg felszínesek, nem találok egy rendeset sem és csak folyton csalódok, de ha az ember ilyen fura géneket kapott, akkor alaposan megnehezíti az élet a társkeresést a számára.
2013. júl. 4. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
A tini lányok 90%-a buta, ostoba.
2013. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.A tini lányok nem szeretik a lelkizést,szeretik ha jó keményen megtönik a puncikájukat.Szokj hozzá,tekínts te is úgy rájuk mint egy b..aszható kis puncira.Hidd el nagyobb sikered lesz nálunk.Amióta ezt teszem,sorra kefélem meg őket.Erre van szükségük én már régen rájöttem, a lelkizés nem az ő világuk.Elég ritka az..
2013. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsuzsi05 válasza:
szerintem vannak azért rendes lányok is manapság akik nem csak a külsőt nézik
2014. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!