Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szólnátok a követke...

Lányok mit szólnátok a következő szituációhoz?

Figyelt kérdés

Adott egy lány 19 és egy fiú 19.

Középiskolában kilencedikben osztálytársak voltak.

Aztán a lány elment szakmát tanulni.

Most a lány egy üzletben, boltban dolgozik.

Egyik nap eszembe jutott a lány, és megtetszett, már régebben is tetszett a lány, csak akkor egyszerűen nem beszéltem vele egy szót se.

Arra gondoltam, hogy megkéne valahogy szólítani, facebookon nem szeretnék neki írni, mert kb ezer más srác ír neki, én meg nem akarok neki a n+1-dik.

Én meg úgy látom, hogy sok idősebb fiú is udvarol neki.

Benne van az is hogy van alakuló kapcsolata.

Egyedül a boltban találkozok vele személyesen, csak ott nem sok idő van úgy a beszélgetésre.

Köszöni szokott nekem, de szerintem csak simán udvarisságból.

Én ott a boltban simán megmodanám neki, hogy tetszik nekem, hogy menjünk el sétálni vagy valami, csak szerintem nem lenne a válasz.

Na most az lenne a kérdés, hogy te lány szemszögéből mit modanál, hogy reagálnád le a helyzetett.


18F


2013. júl. 4. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Furcsa lenne egy időutazó pasi nekem is..

(Először 19 voltál és a történet végére egy évet fiatalodtál.)

2013. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most 18 vagy 19 éves vagy?


nem tudom milyen bolt,de pl kérhetsz segítséget vagy csak mondod,hogy jó nyári idő van stb

apránként próbálj felé nyitni :)

2013. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a boltba menj oda hozzá, köszönj neki, és hívd el valahová, mert emlékszel, hogy a suliba milyen jól elvoltatok, és megdumálhatnátok azóta mi történt veletek. =) A lány helyébe én erre nem mondanék nemet, akkor sem, ha van kapcsolatom/alakul, mivel egy régi kedves ismerssel bármikor jó beszélgetni egy nagyot.=)

17/L

2013. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nagyon meglepődnék, ha igy megkérdezné valaki, de ha nem lenne barátom, természetesen taliznék vele. (csak akkor ha tetszik)
2013. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!