Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácstalan bizakodó, vagyok?...

Tanácstalan bizakodó, vagyok? Szívesen ismerkednék, és beszélgetnék, értelmes hölgyekkel, de aberráltak, kíméljenek, van attól más gondom is, köszi Jó lenne valakivel egy jót dumálni,36/F

Figyelt kérdés
Igazából,azért szeretném csajjal megbeszélni,a gondom,vagy bármit,mert van sok haverom,de egy férfi teljesen máshogy működik,lelkiekben,vagy bár miben,mint egy nő.Szívesen segítenék,én is ha bármiben tudok.Akkor valaki szán rám időt?Köszi
2013. júl. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső oldal, szóval sokat ne várj itt.
2013. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem várok sokat,és nem is társat keresek,
2013. júl. 4. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok a tini...
2013. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,azt észrevettem,sajnos nem itt lenne a helyük,és sok hazudik is,de azért le lehet szűrni kik a "gyerekek"
2013. júl. 4. 22:58
 5/5 8Cat8 válasza:
Szia, ha tudok segitek :) , talán kicsit közelebb állok a te korosztályodhoz. 29/n
2013. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!